Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

October 2015 archive

Co to jest tuning chipa oraz czy wskazane jest się na niego zdecydować?

tuning
Napisał: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chip tuning to bardzo słynna usługa proponowana przez liczne warsztaty samochodowe. Mówiąc skrótowo, chip tuning ma za zadanie powiększyć moc silnika samochodu. Prócz szybszego samochodu zdołasz również liczyć na większe bezpieczeństwo na drodze no i rzecz jasna na większa radość z jazdy. Właśnie dlatego usługa ta jest teraz tak bardzo popularna i korzysta z niej dużo kierowców.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-30 15:44:34
Tagi: samochód, parametry, warsztat, usługa

Dobre części do wielu aut Forda

Ford
Napisał: M 93
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku nie jest aż tak szybko odnaleźć najlepsze serwisy dla samochodów oraz miejsca gdzie można kupić do nich części. Obie z tych kwestii bywają obecnie dla bywalców samochodu niezwykle istotne, jako że w wielki sposób wpływają one na bezpieczeństwo a, także wygodę jazdy. Jak jednak wybrać najciekawsze części do forda lub innych| rodzajów marek aut?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-30 14:31:34
Tagi: Auto, klient, serwis, części, forum

Nieodzowny sprzęt dla wszystkich wielbicieli fotografii i amatorskiego wideo

selfie
Napisał: Ewen Roberts
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, kto przynajmniej jednokrotnie próbował zrobić sobie selfie, zdaje sobie sprawę, jak niespodziewanie krótka wydaje się ludzka ręka. Twórcy urządzeń fotograficznych jednak już śpieszą z pomocą wszystkim wielbicielom tego typu zdjęć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-30 13:53:34
Tagi: wideo, zdjęcia, fotografie, Filmy, filmiki, ujęcie

W jaki sposób dbać o samochód, by wyglądał jak nowy? Wiedzieć trzeba o paru rzeczach

Samochód sportowy
Napisał: Rick Flores
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzięki dużej dostępności do środków pielęgnujących samochody nasze auto jesteśmy w stanie utrzymać w świetnej formie przez całkiem długi okres.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-29 12:33:34
Tagi: samochód, preparaty, zabezpieczenia

Gry planszowe karciane mogą okazać się naprawdę ciekawe

wybór gier
Napisał: Bryan Ochalla
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy trzeba zainwestować w gry planszowe karciane?

Był czas, kiedy wiele jednostek oddało się radości gier na komputerze, jednak teraz dzieje się tak, że do łask ponownie wracają gry planszowe. Bez wątpienia dużą zasługą w tym fakcie jest to, że gry te są znacznie bardziej rozbudowane, a do tego jeszcze stają się coraz ciekawsze z własnymi kolorowymi i opracowanymi w każdym drobiazgu planszami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-27 09:36:36
Tagi: sklepy, Wybór, markety, towarzystwo

Zakupienie użytkowanego wozu - co należy wiedzieć?

Toyota
Napisał: J. Triepke
Na podstawie: http://www.flickr.com
Alfa Romeo 159 wyróżnia się spośród pozostałych samochodów klasy przeciętnej. Ryzykanckie linie włoskiego auta na pewno będą zauważone. Duży, chromowany grill w znamiennym zarysie i koliste światła w dwóch rzędach po jego bokach wyglądają po prostu świetnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-26 10:08:32
Tagi: samochód, bagażnik, klimatyzacja

Z jakimi ofertami wychodzi do klientów wypożyczalnia aut z Rzeszowa?

Samochód
Napisał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wśród wyjątkowo popularnych rzeszowskich usług absolutnie sporym powodzeniem cieszą się obecnie samochody, które możemy wypożyczyć. Jest to szczególnie opłacalne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają własnego samochodu. Mogą bowiem w wybranym przez siebie stać się mobilni i nie zapłacić za to wiele. Profesjonalna wypożyczalnia aut z Rzeszowa prorent stara się nieustannie dostosowywać ofertę do obecnych potrzeb klientów korzystających z takich usług.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-23 15:07:32
Tagi: Auto, klient, ekspert, fachowcy

Od teraz znajdź w internecie profesjonalistę zajmującego się regeneracją cylindrów oraz spawaniem aluminium!

samochód
Napisał: Grand Parc - Bordeaux, France
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rynek usług w Polsce prężnie się rozkręca. Już w tym momencie z pewnością uda nam się wyszperać wiele profesjonalnych miejsc, w których wybrana przez nas usługa może zostać wykonana prędko, dokładnie i bez problemu.Wiadomym jest, iż nie trudno będzie nam wyszukać firmę trudniąca się usługami hotelarskimi, finansowymi czy turystycznymi. Dużo trudniej jest wyszukać fachowców w określonej branży, jednak jeżeli poszukamy gruntowniej to z pewnością kogoś rzetelnego uda nam się znaleźć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-23 12:18:32
Tagi: aluminium, usługi, klienci, Fachowiec

Kosmetyka samochodowa a usługi na rewelacyjnym poziomie

kosmetyki samochodowe
Napisał: Listener42
Na podstawie: http://www.flickr.com
Profesjonalne usługi związane z kosmetyką samochodów są bardzo popularne niż do tej pory. Różne ryski i zadrapania mogą szybko pójść w zapomnienie, gdyż odświeżenie lakieru nie jest drogie i odbywa się właściwie od ręki. Dolnośląska stolica może pochwalić się bogactwem miejsc, co skrupulatnie dopracowują usługi tego rodzaju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-22 16:29:32
Tagi: samochód, Auto, kosmetyki

Automapa na androida cieszy się sporym zainteresowaniem

Logo androida
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
Im piękniejsza okazuje się być pogoda za oknem, tym większą posiadamy chęć na spacery oraz długie przebywanie poza mieszkaniem. Dlatego powinniśmy zatroszczyć się o to, żeby buty na wiosne, które zadecydujemy się kupić okazały się być odpowiedniej jakości, robione ze skóry i na dodatek jak najwygodniejsze. Jedynie wtedy będziemy mieli świadomość, że nic nas nie będzie obcierało, uwierać, nie będą się tworzyły odciski a nawet długa trasa nie będzie nas odstraszała.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-20 13:50:31
Tagi: pogoda, aura, cena, kwota, uczucie, poczucie

Nabywanie auta i wiążące się z tym wybory

Seat Leon
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego auta jest obecnie celem sporej liczby osób. Wykorzystywanie go wiąże się bowiem z wieloma wygodami, w pierwszej kolejności nie jest się zależnym od środków publicznego transportu. Poza tym użytkowanie auta oznacza duże ułatwienie na przykład podczas robienia zakupów, możliwe jest bowiem kupno większej liczby produktów na zapas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-20 11:18:32
Tagi: Auto, kredyt, właściciel, opłata, samochodu, kupna

Jeździsz Fiatem i potrzebujesz części? Kupuj w specjalistycznym punkcie, aby okazać się pewnym ich jakości

Fiat
Napisał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kierowcy samochodów dobrze wiedzą, jak istotne jest zachowanie pojazdu w doskonałej kondycji, staje się to kluczowe i dla wygody jazdy i dla bezpieczeństwa samego prowadzącego, jak także innych uczestników ruchu na drodze. By być pewnym, że wszystko pracuje, jak powinno, należy oddawać auto na regularne przeglądy techniczne. Potencjalne naprawy zalecane są w serwisach poszczególnych firm, gdyż znajdują się tam wszelkie niezbędne części.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-19 15:15:33
Tagi: Internet, kierowca, usterka, podróży

Autolawety ze Szczecina prędko zjawiają się u klienta

laweta
Napisał: Emilio Labrador
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie jesteśmy w stanie wyłapać, że coś złego staje się z naszym wozem oraz że konieczna będzie naprawa, która zaoferuje nam gwarancję, że będzie on spokojnie przejeżdżał następne kilometry drogi. Niestety od czasu do czasu okazuje się być tak, że pojazd ulega niespodziewanej awarii oraz natychmiast odmawia kolejnej jazdy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-16 12:18:30
Tagi: kierowca, mechanik

Przykładowy z najbardziej zalecanych obiektywów w tym sezonie.

Osoby, jakie bardziej interesują się fotografią z pewnością są zorientowane, jak ważne jest to, aby posiadać idealnie dopasowane obiektywy do swoich aparatów. Z tego powodu warto śledzić rynek pod względem nowych rozwiązań z tego obszaru. Tak samo istotne jest także to, żeby sprawdzać opinie specjalistów, którzy potrafią jak nikt inny doradzić, które wśród konkretnych obiektywów okażą się właściwe pod określone zastosowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-15 15:37:30
Tagi: zdjęcia, obiektywy, jakość

Chip tuning cieszy się coraz większym powodzeniem

tuning
Napisał: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zazwyczaj dzieje się tak, że myślimy o samochodzie, który będzie osiągał wyższą prędkość, lub będzie miał lepsze przyspieszenie, ale wolne fundusze nie pozwalają nam na jego zakup. Dlatego właśnie coraz więcej kierowców próbuje w odpowiedni sposób tuningować swoje wozy, tak żeby przedstawiały się wizualnie i funkcjonowały idealnie tak, jak sobie to obmyśliliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-15 13:15:29
Tagi: Silnik, Tuning

Gdzie zezłomować auto? Zależy od miejscowości

Złom
Napisał: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Samochód nieraz może ulec zniszczeniu. Wtedy powinno się zastanowić się co da się z nim jeszcze zrobić. Jeśli nie opłaca się wkładać pieniędzy w jego renowację, jedynym rozwiązaniem będzie zezłomowanie. Z odnalezieniem punktu, w którym można tego dokonać nie powinno się mieć żadnych trudów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-13 11:16:29
Tagi: samochód, renowacja, naprawa, firma, przedsiębiorstwo, usługa

Auta ciężarowe dla spółek

TIR
Napisał: Colby Stopa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najpowszechniejszą gałęzią przewozu jest transport samochodowy, druga co do liczby branża transportu pod względem liczby przesyłanej masy towarowej. Bardzo charakterystyczne dla owej gałęzi transportu są transporty na bliskie i umiarkowane dystanse. Transport samochodowy swą sławę zawdzięcza przestrzennemu ustawianiu dróg, cechującemu się największą spośród wszystkich gałęzi spoistością i ich integralnością.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 12:00:32
Tagi: branża, cysterna, produkcja, pojazd, adunków

Jakie są różnice między letnimi i zimowymi oponami, używanymi w samochodach osobowych.

opony - porównanie
Napisał: mjtmail (tiggy)
Na podstawie: http://www.flickr.com
W naszej strefie klimatycznej najczęściej właściciele samochodów używają dwóch rodzajów opon. Będzie to wynikać z faktu, że latem zakres temperatur może sięgać nawet trzydziestu stopni, za to zimą występują podobne temperatury, lecz z minusem, a do tego dochodzi lód i śnieg.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 11:56:28
Tagi: śnieg, opony, bieżnik, letnie, lamelki

Dzięki jakim sposobom stworzyć odpowiedniej jakości flotę pojazdów w naszej firmie?

samochód z wypożyczalni
Napisał: bertknot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć zjawiska, że motoryzacja jest uznawana w dniu dzisiejszym za wyjątkowo istotną część naszego życia. Posiadanie przez nas aut jest czymś zupełnie normalnym i to na bardzo okazałą skalę. Wykorzystywanie ich do naszego powszedniego transportu jest w pewnym sensie niejako nieodzownością, bez jakiej trudno się obyć w otaczających nas okolicznościach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 11:27:27
Tagi: motoryzacja, auta, transport, usługi

Jaką metodą można polepszyć parametry pojazdu za pomocą zmiany komputera, który steruje silnikiem

samochód
Napisał: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowoczesne silniki steruje się za pomocą komputera, jaki kontroluje każdym parametrem ich pracy. Producenci montując silniki w normalnych samochodach z reguły zostawiają spory zapas parametrów, który pozwala na znacznie dłuższe ich życie. Niekiedy ten sam silnik ma kilka różnych wersji, które będą mieć taką dokładnie taką samą konstrukcję mechaniczną, a różnią się tylko mapowaniem jednostki sterującej. I najczęściej tego typu silnik ma wystarczający zapas mocy, że da się go w miarę bezpiecznie podkręcić powyżej tego, co zaoferował wytwórca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 10:43:27
Tagi: Silnik, pojazd

O czym należy pamiętać, kiedy jesteśmy właścicielami samochodu ciężarowego?

ciężarówka
Napisał: Jean-Pierre
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czym się różni samochód osobowy od ciężarówki? Jeśli nie zaczniemy za bardzo tego analizować, to możemy powiedzieć, że tak naprawdę wszystkim. Ale jaka jest prawdaNaprawdę, gdyby porównywać te dwa auta to łatwiej byłoby odnaleźć kilka punktów łączących niż wymieniać różnicę, których jest niezwykle wiele.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 09:32:29
Tagi: samochód, ciężarówka, cena

Jak odpowiednio przygotować auto do sprzedaży?

polerowanie lakieru
Napisał: Lee Coursey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że samochód stanowi dla nas idealny środek do transportu. Pomaga nam być zupełnie niezależnymi od komunikacji miejskiej, co w szeregu przypadków przekłada się na znaczące oszczędności czasowe. W związku z takim stanem spraw coraz większa część domostw w naszym kraju wchodzi w posiadanie sprawnych pojazdów. Taki stan spraw jest naturalnie jak w najwyższym stopniu korzystny. W życiu każdego fana zagadnień motoryzacyjnych przybywa jednakże pewnego dnia moment, gdy postanawia sprzedać swój aktualny samochód.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-09 08:58:28
Tagi: komunikacja, finanse, Lakier

Jaki ciągnik będzie najlepszy do pracy na roli? Jakimi cechami musi się odznaczać najlepszy sprzęt?

ciągnik
Napisał: LID
Na podstawie: http://www.flickr.com
Normalnie, kiedy kupujemy maszynę rolniczą powinniśmy skontrolować kryteria techniczne, użytkowe oraz finansowe jej działania. Pamiętać należy, iż maszyna rolnicza jak i jej model musi być dobrany do gabarytów gospodarstwa rolnego. Taka maszyna co ważne musi gwarantować wykonanie pracy w przewidywanym wymaganiami agrotechnicznymi czasie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-06 14:34:27
Tagi: koła, ciągnik, maszyna rolnicza

Już teraz kup części do tuningu Twojego samochodu, a zobaczysz, iż może działać zdecydowanie lepiej, niż do tej pory!

Tuning samochodu
Napisał: YuJeen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Faceci od zawsze interesują się gustownymi i luksusowymi autami. Który z nich nie pragnąłby mieć w swoim garażu najnowszego samochodu sportowego? Obecnie na rynku jest wiele marek, za którymi szaleją nawet dojrzali mężczyźni. Na nieszczęście nie każdego stać na kupno drogiego auta, jakie będzie się nadawać jedynie do transportu dwóch ludzi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-05 14:20:28
Tagi: garaż, bagażnik, sklep, rozrząd

Szał zakupów internetowych – coraz większa ilość osób decyduje się na transakcje handlowe w Internecie.

kuchnia ze sprzętem agd
Napisał: Brett and Sue Coulstock
Na podstawie: http://www.flickr.com
W tym momencie eksperci od marketingu internetowego zgodnie stwierdzają, że mamy do czynienia ze zjawiskiem takim jak rosnący trend zakupów wirtualnych. Znaczy to, że o wiele większa ilość ludzi wybiera kupowanie w sieci. Kiedyś konsumenci nie byli aż tak ufni, jeśli chodzi o robienie zakupów za pośrednictwem Internetu, natomiast teraz tendencje te uległy znaczącej zmianie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-05 09:58:26
Tagi: sprzęt, specjaliści, eksperci, użytkownicy, Internauci

Wirtualne zakupy stają się coraz bardziej popularne, a w internecie co chwila pojawiają się ciekawe nowości

przeszklone wnętrze
Napisał: adrigu
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szał zakupów ogarnia nas nie tylko w czasie przedświątecznym, ale również w trakcie sezonowych promocji i lwia większość nabywców ceni sobie taki sposób kupowania niezbędnych towarów, traktując go jednocześnie jako rozrywkę. Powszechna dostępność dóbr oraz możliwość uzyskania kredytu w banku alb parabanku powodują, że kupujemy na potęgę, także w tych wirtualnych sklepach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 13:17:26
Tagi: okna, sklepy, szał

dobrze utrzymane i zadbane auto

Samochód BMW
Napisał: Mathew Bedworth
Na podstawie: http://www.flickr.com
By cieszyć się przyzwoicie utrzymanym i ładnym autem nie wystarczy regularnie jeździć na myjnię, należy jeszcze odpowiednio chronić lakier. Sama woda to często za mało, ażeby pozbyć się z karoserii wszelkich zanieczyszczeń. Wystarczy jednak zastosować szampon. Umyty lakier powinno się konserwować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 12:23:25
Tagi: Krem, Lakier, atmosferycznych

Perfekcyjne sposoby na obdarowanie najbliższych muszą opierać się na pasji

czerwone pudełko z czerwoną kokardą
Na podstawie: morguefile.com
Kiedy trzeba wyłonić podarunek dla bliskiej osoby, wiele osób wiąże to ze sporym trudem. Wszak wtedy najskuteczniej będzie zastanowić się nad hobby osoby obdarowywanej. Rozwiązania samodzielnie wpadną do głowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 10:32:26
Tagi: Internet, Pendrive, tablety, gry