Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

February 2016 archive

Gry rpg i inne to znakomita rozrywka na wiele dni.

gry
Napisał: download.net.pl - mobile
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z najprędzej rozwijających się tematów z branży rozrywki multimedialnej są gry komputerowe. Co roku ukazują się dziesiątki nowych tytułów, na które oczekują miliony miłośników na całym świecie. Jeszcze większą popularnością cieszą się te tytuły, które są kontynuacją popularnych i poważanych tytułów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-26 15:00:12
Tagi: gry, samochody, auta, symulatory

Gdzie odszukać dobry warsztat samochodów ciężarowych?

ciężarówka
Na podstawie: http://sxc.hu/
Prowadzenie firmy transportowej może być dobrym pomysłem na działalność, aczkolwiek trzeba wiedzieć, iż samochody ciężarowe stosunkowo prędko ulegają różnego rodzaju awariom. Wynika to naturalnie z faktu, że użytkowane są niemalże na okrągło. Nie bez znaczenia jest też to, iż nie zawsze traktowane są przez kierowców z należytym szacunkiem. Ażeby możliwie najszybciej wyeliminować awarię i nie wydać przy tym nazbyt dużych pieniędzy, winniśmy znaleźć w swej okolicy dobry serwis samochodowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 14:22:15
Tagi: Auto, samochód, ciężarówki, samochody ciężarowe, awarie, usterki

Lampy BWM Kraków - w jakim miejscu nabędziemy takie odpowiadające naszemu modelowi auta.

lampy BMW
Na podstawie: pixabay.com
Na nieszczęście w tej chwili wyprzedawane są coraz bardziej trefne towary. Tyczy się to de facto wszystkiego. Niezmiernie trudno w sklepie włókienniczym odnaleźć coś w 100% bawełnianego, natomiast zabawki dla dzieciaków są plastikowe i eksploatują się po kilku użyciach. Niestety podobnie sprawa wygląda z autami. Posiadając wymarzony samochód, pragniesz, aby jeździł jak najdłużej i beż jakichkolwiek problemów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 13:25:11
Tagi: samochód, serwis, usługi, techniczne

Gdzie najkorzystniej naprawić swoje auto - serwis audi na terenie Krakowa.

audi
Napisał: CONCAVO WHEELS
Na podstawie: http://www.flickr.com
Użytkowanie samochodu będzie się wiązać z koniecznością jego systematycznego serwisowania. Co prawda są osoby, które nie specjalnie zwracają na to uwagę, tak po prostu jeżdżąc autem i niewiele robiąc przy nim, ale takie postępowanie prędzej czy później będzie miało jakieś konsekwencje. Im dłużej zwlekamy tym bardziej prawdopodobne że naprawa samochodów obejmie wiele rozmaitych czynności i chociaż nowoczesne urządzenia znacznie ułatwiają ich wykonanie, to absolutnie nic nie jest w stanie zastąpić ludzkiej inwencji twórczej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 12:16:11
Tagi: pojazd, części, usługi, naprawa, oferta

Serwisy samochodowe w stolicy Małopolski - na który najkorzystniejsię zdecydować?

samochód
Napisał: Supermac1961
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kierowca bardzo dobrze wie, że od sprawnego funkcjonowania jego pojazdu zależy jego bezpieczeństwo na drodze. Dlatego właśnie za każdym razem, jeżeli podejrzewa, że coś złego może dziać się z jego pojazdem, martwi się. Zastanawia się, z jakiego powodu jego auto funkcjonuje zdecydowanie inaczej aniżeli parę dni temu. Są reperacje, jakie bez kłopotu możemy przeprowadzić własnoręcznie i kłopotliwe w przypadku, których niezbędne będzie odwiedzenie kogoś mądrzejszego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 11:05:11
Tagi: Auto, naprawa, warsztat, technologia, problem

Jak zabezpieczyć auto przed kiepskimi warunkami pogodowymi panującymi zimą na drogach?

akcesoria samochodowe
Napisał: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zima to trudny czas dla samochodów. Warunki atmosferyczne wpływają negatywnie na stan pojazdów. Jednostki, które zawsze przejmowały się niesamowicie tym jak wygląda ich auto, czyszcząc zaraz każde zabrudzenie, zimą powinny uzbroić się w cierpliwość. Na drodze jest najczęściej mokro, co wywołane jest zwiększoną ilością opadów deszczu oraz śniegu. Błoto nie pomaga w utrzymaniu czystości. Jakbyśmy chcieli czyścić auto sami, albo wybierać się do myjni za każdym razem jak się troszkę pobrudzi, stracilibyśmy mnóstwo pieniędzy, czasu jak i sił. Dobrze jest natomiast, wiedząc jak kiepskie warunki czekają nasz pojazd w zimę, przygotować auto chociaż w jakimś stopniu przed skutkami zimowej pogody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-17 16:29:09
Tagi: Auto, samochód, felgi

Auta ze stanów na naszych ulicach – również jesteś w stanie je posiadać!

pojazd
Napisał: Kathy Drasky
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze niedawno wozy zza oceanu były wyłącznie obiektem fantazji krajowych wielbicieli czterech kółek. Teraz o wiele częściej napotyka je się na rodzimych szosach. Nic dziwnego – da się je nabyć w dobrych cenach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-15 14:03:11
Tagi: limuzyna, pojazdy, silniki, import

Motoryzacja – z jakiego powodu ten sektor dzisiaj rozwija się dość szybko?

samochód
Napisał: Joe Hunt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Faktycznie dużo rodzin w Polsce ma swoje auto, w niektórych przypadkach nawet kilka. Rynek samochodowy w ostatnich latach rozwija się szybko. Ogromną popularnością charakteryzują się obecnie przede wszystkim samochody używane, a co za tym idzie, jest również zapotrzebowanie na części zamienne. Auto, które jest w użyciu przez 10 lat musi mieć wymienione niektóre elementy, żeby sprawnie działać. Nie można się w związku z tym dziwić, że części samochodowe warszawa są dosyć często kupowane, a ich wybór jest faktycznie szeroki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 09:44:07
Tagi: Auto, komunikacja, warsztat, rynek

Uwielbiasz jazdę na rowerze? Nie zapominaj o wysokiej jakości akcesoriach do roweru

rower
Napisał: Frédérique Voisin-Demery
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jazda na rowerze to doskonały sposób na to, aby na długie lata zachować zdrowie i doskonałą kondycję. Jeszcze kilka lat temu Polacy raczej nie silili się na aktywność fizyczną. Czas spędzaliśmy na fotelu, przełączając następujące po sobie kanały telewizji. Teraz już wiemy, że ruch niezbędny jest do tego, aby być zdrowym i doskonale wyglądać. A rower to naprawdę rewelacyjny wybór.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-11 15:20:09
Tagi: światło, aktywność fizyczna, zdrowie, kondycja

Jak troszczyć się o schludność wnętrza auta?

samochód
Napisał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kierowca wie, że o auto musimy regularnie dbać. Wymieniamy opony, olej, ale często zapominamy o pielęgnacji wnętrza. Wskazane jest poświęcić mu nieco więcej uwagi, ponieważ odpowiednia pielęgnacja poszczególnych elementów sprawi, że będą służyły przez dłuższy czas. Jak zrobić to prawidłowo za pomocą właściwych środków?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-09 10:05:06
Tagi: samochód, Auto, myjnia samochodowa

Ważne informacje na temat tego, w jaki sposób należy wybierać szkołę nauki jazdy .

nauka jazdy
Na podstawie: pixabay
Marzeniem większości nastolatków jest zrobienie prawa jazdy i samodzielne kierowanie samochodem. Jednak żeby była możliwość przystąpienia do zdawania egzaminu niezbędne jest wcześniejsze odbycie odpowiedniego kursu. Przepisy dość szczegółowo regulują, jak powinien wyglądać tego typu kurs, z jakich elementów ma być złożony i jak będzie wyglądać weryfikacja umiejętności kursantów. Szkoły nauki jazdy zobligowane są do dostosowania się do tych wszystkich regulacji i przepisów, lecz w rzeczywistości nie zawsze jest z tym odpowiednio.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-05 10:19:05
Tagi: przepisy, szkoły, poziom

Filtry do klimatyzacji to jeden z ważniejszych elementów auta - zobacz filtry mann!

klimatyzacja samochodowa
Na podstawie: pixabay
Aktualnie znaczna większość osób ma swój samochód, dzięki któremu każdego dnia potrafi znacznie lepiej funkcjonować. Jest to istotne ułatwienie, które wpłynęło dobrze na rozwój wielu dziedzin gospodarki. Nie można ukryć, że dla każdego właściciela jego samochód jest bardzo ważny i prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych elementów jest niezwykle znaczącą kwestią. Wymiana płynów, systematyczne przeglądy czy zmiana opon to kluczowe czynności, jakie przeprowadza się systematycznie. Ponadto powinno się dodatkowo pamiętać o pozostałych elementach, jakie pojawiają się wraz z zaawansowaniem technologicznym auta. Gdy więc korzystamy z klimatyzacji powinniśmy pamiętać o regularnym przeglądaniu stanu filtrów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-01 13:56:03
Tagi: samochód, temperatura, eksploatacja

Giełda, na której sprzedaje się samochody ciężarowe jest perfekcyjnym miejscem dla zainteresowanych

samochód ciężarowy
Napisał: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Transport jest na obecną chwilę jedną z szybciej rozwijających się dziedzin, która ma duże znaczenie dla należytego działania całej gospodarki. Nawiązywanie relacji międzynarodowych i wejście na zagraniczne rynki zbytu jest dla mnóstwa firm ogromnie atrakcyjne, stąd mocno skupiają się na ulepszeniu spedycji. Nie da się ukryć, iż najistotniejszym w tym wypadku czynnikiem są środki transportu, spośród jakich w najogromniejszym stopniu użytkuje się auta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-01 12:22:04
Tagi: Auto, transport, pojazd, firma, podróże