Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

February 2016 archive

Gry rpg i inne to znakomita rozrywka na wiele dni.

gry
Napisał: download.net.pl - mobile
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z najprędzej rozwijających się tematów z branży rozrywki multimedialnej są gry na komputer. Corocznie wydawane są dziesiątki nowych gier, na które czekają miliony fanów na calutkim świecie. Jednakże większą popularnością cieszą się owe gry, które stanowią kontynuację popularnych i poważanych tytułów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-26 15:00:12
Tagi: gry, samochody, auta, symulatory

Gdzie odszukać dobry warsztat samochodów ciężarowych?

ciężarówka
Na podstawie: http://sxc.hu/
Prowadzenie przedsiębiorstwa transportowego może być doskonałym pomysłem na biznes, aczkolwiek trzeba wiedzieć, iż ciężarówki względnie prędko ulegają przeróżnego typu usterkom. Wynika to naturalnie z faktu, iż używane są praktycznie na okrągło. Nie bez znaczenia jest też to, iż nie zawsze traktowane są przez użytkowników z należytym szacunkiem. Ażeby możliwie najprędzej usunąć awarię i nie wydać przy tym przesadnie sporej gotówki, powinniśmy znaleźć w swojej okolicy sprawdzony serwis samochodowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 14:22:15
Tagi: samochód, Auto, usterki, ciężarówki, samochody ciężarowe, awarie

Lampy BWM Kraków - w jakim miejscu nabędziemy takie odpowiadające naszemu modelowi auta.

lampy BMW
Na podstawie: pixabay.com
Niestety w chwili obecnej sprzedawane są coraz bardziej wadliwe towary. Tyczy się to de facto wszystkiego. Niezmiernie kłopotliwie w sklepie tekstylnym wyszukać coś w 100% bawełnianego, z kolei zabawki dla dzieci są plastikowe i eksploatują się po kilku użyciach. Niestety podobnie sprawa wygląda z samochodami. Posiadając wymarzony samochód, chcesz, by jeździł długo i beż jakichkolwiek kłopotów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 13:25:11
Tagi: samochód, serwis, usługi, techniczne

Gdzie najkorzystniej naprawić swoje auto - serwis audi na terenie Krakowa.

audi
Napisał: CONCAVO WHEELS
Na podstawie: http://www.flickr.com
Użytkowanie auta wiąże się z koniecznością jego regularnego serwisowania. Co prawda są właściciele, którzy nie przejmują się tym specjalnie, po prostu użytkując auto i niewiele robiąc przy nim, lecz takie postępowanie prędzej czy później będzie mieć swoje konsekwencje. Im dłużej zwlekamy tym bardziej prawdopodobne że naprawa samochodów obejmie mnóstwo rozmaitych czynności i choć supernowoczesne sprzęty w znacznym stopniu ułatwiają ich wykonanie, to absolutnie nic nie jest w stanie zastąpić ludzkiej pomysłowości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 12:16:11
Tagi: części, naprawa, usługi, oferta, pojazd

Serwisy samochodowe w stolicy Małopolski - na który najkorzystniejsię zdecydować?

samochód
Napisał: Supermac1961
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy właściciel auta świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że od właściwego działania jego wozu zależy jego bezpieczna jazda. Przez to właśnie za każdym razem, kiedy przypuszcza, że coś niedobrego dzieje się z jego samochodem, stresuje się. Zastanawia się, dlaczego jego samochód działa wyraźnie inaczej niż parę dni temu. Bywają naprawy, które bez kłopotu zdołamy przeprowadzić samemu i kłopotliwe w przypadku, których niezbędne będzie odwiedzenie mechanika.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 11:05:11
Tagi: Auto, technologia, warsztat, naprawa, problem

Jak zabezpieczyć auto przed kiepskimi warunkami pogodowymi panującymi zimą na drogach?

akcesoria samochodowe
Napisał: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zima to ciężki okres dla wszelkich pojazdów. Warunki atmosferyczne wpływają bardzo źle na stan pojazdów. Osoby, które zawsze przejmowały się niesamowicie tym jak wygląda ich auto, usuwając od razu każde zabrudzenie, w porze zimowej muszą uzbroić się w cierpliwość. Na drodze jest najczęściej mokro, co spowodowane jest zwiększoną ilością opadów deszczu i śniegu. Błoto nie sprzyja zachowaniu czystości. Gdybyśmy chcieli czyścić auto sami, lub jeździć do myjni za każdym razem gdy się trochę pobrudzi, musielibyśmy spożytkować na to mnóstwo pieniędzy, czasu i sił. Dobrze jest natomiast, wiedząc jak złe warunki czekają nasz pojazd w zimę, zabezpieczyć auto chociaż w jakimś stopniu przed skutkami zimowej pogody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-17 16:29:09
Tagi: samochód, Auto, felgi

Auta ze stanów na naszych ulicach – również jesteś w stanie je posiadać!

pojazd
Napisał: Kathy Drasky
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat wstecz auta zza oceanu były wyłącznie przedmiotem snów polskich wielbicieli motoryzacji. Dzisiaj dużo częściej widuje je się na polskich szosach. Nie dziwi więc, że da się je zakupić w atrakcyjnych cenach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-15 14:03:11
Tagi: limuzyna, pojazdy, silniki, import

Motoryzacja – z jakiego powodu ten sektor dzisiaj rozwija się dość szybko?

samochód
Napisał: Joe Hunt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Faktycznie dużo rodzin w Polsce ma swoje auto, w niektórych przypadkach nawet kilka. Rynek samochodowy w ostatnich latach rozwija się szybko. Ogromną popularnością charakteryzują się obecnie przede wszystkim samochody używane, a co za tym idzie, jest również zapotrzebowanie na części zamienne. Auto, które jest w użyciu przez 10 lat musi mieć wymienione niektóre elementy, żeby sprawnie działać. Nie można się w związku z tym dziwić, że części samochodowe warszawa są dosyć często kupowane, a ich wybór jest faktycznie szeroki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 09:44:07
Tagi: Auto, komunikacja, warsztat, rynek

Uwielbiasz jazdę na rowerze? Nie zapominaj o wysokiej jakości akcesoriach do roweru

rower
Napisał: Frédérique Voisin-Demery
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jazda na rowerze to doskonały sposób na to, aby na długie lata zachować zdrowie i doskonałą kondycję. Jeszcze kilka lat temu Polacy raczej nie silili się na aktywność fizyczną. Czas spędzaliśmy na fotelu, przełączając następujące po sobie kanały telewizji. Teraz już wiemy, że ruch niezbędny jest do tego, aby być zdrowym i doskonale wyglądać. A rower to naprawdę rewelacyjny wybór.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-11 15:20:09
Tagi: światło, aktywność fizyczna, zdrowie, kondycja

Jak troszczyć się o schludność wnętrza auta?

samochód
Napisał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kierowca wie, iż o auto należy regularnie dbać. Wymieniamy ogumienie, filtry, ale często zapominamy o pielęgnacji wnętrza. Warto poświęcić mu trochę więcej uwagi, ponieważ odpowiednia konserwacja poszczególnych elementów sprawi, że będą służyły przez długi czas. Jak uczynić to poprawnie za pomocą właściwych środków?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-09 10:05:06
Tagi: samochód, Auto, myjnia samochodowa

Ważne informacje na temat tego, w jaki sposób należy wybierać szkołę nauki jazdy .

nauka jazdy
Na podstawie: pixabay
Marzeniem wielu nastolatków jest posiadanie prawa jazdy i zakup swojego samochodu. Lecz aby była możliwość przystąpienia do takiego egzaminu konieczne jest odbycie wcześniej specjalnego kursu. Przepisy precyzyjnie określają, jak powinien wyglądać tego typu kurs, z jakich części się ma składać i jak będzie wyglądać ocena umiejętności kandydatów na kierowców. Szkoły prowadzące takie kursy są zobligowane do dostosowania się do tych wszystkich przepisów i regulacji, lecz w rzeczywistości nie zawsze jest z tym odpowiednio.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-05 10:19:05
Tagi: przepisy, szkoły, poziom

Filtry do klimatyzacji to jeden z ważniejszych elementów auta - zobacz filtry mann!

klimatyzacja samochodowa
Na podstawie: pixabay
Współcześnie znaczna większość osób posiada swój samochód, dzięki któremu każdego dnia może zdecydowanie lepiej funkcjonować. Jest to istotne ułatwienie, jakie wpłynęło dobrze na rozwój wielu dziedzin gospodarki. Nie sposób ukryć, iż dla każdego właściciela jego samochód jest bardzo znaczący i prawidłowe działanie poszczególnych modułów jest bardzo znaczącą rzeczą. Zmiana płynów, systematyczne przeglądy lub wymiana opon to fundamentalne czynności, które realizuje się cyklicznie. Ponadto należy również pamiętać o pozostałych elementach, które pojawiają się razem z zaawansowaniem technologicznym samochodu. Gdy więc korzystamy z klimatyzacji winniśmy pamiętać o regularnym sprawdzaniu stanu filtrów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-01 13:56:03
Tagi: temperatura, samochód, eksploatacja

Giełda, na której sprzedaje się samochody ciężarowe jest perfekcyjnym miejscem dla zainteresowanych

samochód ciężarowy
Napisał: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spedycja jest aktualnie jedną z szybciej rozwijających się dziedzin, która ma duże znaczenie dla poprawnego funkcjonowania całej gospodarki. Nawiązywanie kontaktów internacjonalnych i dostanie się na obce rynki zbytu jest dla licznych firm niezmiernie korzystne, skutkiem czego bardzo skupiają się na polepszeniu spedycji. Nie da się ukryć, iż najistotniejszym w tym wypadku elementem są środki transportu, spośród jakich w największym stopniu użytkuje się samochody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-01 12:22:04
Tagi: Auto, podróże, transport, firma, pojazd