Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

February 2016 archive

Gry rpg i inne to znakomita rozrywka na wiele dni.

gry
Napisał: download.net.pl - mobile
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z najprędzej rozwijających się tematów z branży rozrywki multimedialnej są gry na komputer. Corocznie wydawane są dziesiątki nowych gier, na które czekają miliony fanów na calutkim świecie. Jednakże większą popularnością cieszą się owe gry, które stanowią kontynuację popularnych i poważanych tytułów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-26 15:00:12
Tagi: samochody, auta, gry, symulatory

Gdzie odszukać dobry warsztat samochodów ciężarowych?

ciężarówka
Na podstawie: http://sxc.hu/
Prowadzenie firmy transportowej może być doskonałym pomysłem na działalność, jednak trzeba wiedzieć, iż ciężarówki dość szybko ulegają przeróżnego rodzaju awariom. Wynika to naturalnie z faktu, iż używane są praktycznie bez przerwy. Niemniej znaczące jest również to, iż nie każdorazowo traktowane są przez użytkowników z należytym szacunkiem. Aby możliwie najszybciej wyeliminować awarię i nie stracić przy tym zbyt sporej gotówki, warto odszukać w swojej okolicy sprawdzony serwis samochodowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 14:22:15
Tagi: Auto, samochód, ciężarówki, samochody ciężarowe, awarie, usterki

Lampy BWM Kraków - w jakim miejscu nabędziemy takie odpowiadające naszemu modelowi auta.

lampy BMW
Na podstawie: pixabay.com
Na nieszczęście w chwili obecnej sprzedawane są coraz bardziej wadliwe produkty. Tyczy się to de facto wszystkiego. Niezwykle kłopotliwie w sklepie włókienniczym wyszperać coś w 100% bawełnianego, natomiast zabawki dla dzieci są plastikowe i eksploatują się po paru użyciach. Niestety podobnie sprawa wygląda z samochodami. Posiadając wyśniony samochód, chcesz, by jeździł jak najdłużej i beż żadnych kłopotów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 13:25:11
Tagi: samochód, serwis, usługi, techniczne

Gdzie najkorzystniej naprawić swoje auto - serwis audi na terenie Krakowa.

audi
Napisał: CONCAVO WHEELS
Na podstawie: http://www.flickr.com
Użytkowanie auta wiąże się z koniecznością jego regularnego serwisowania. Co prawda są właściciele, którzy nie przejmują się tym specjalnie, po prostu użytkując auto i niewiele robiąc przy nim, lecz takie postępowanie prędzej czy później będzie mieć swoje konsekwencje. Im dłużej zwlekamy tym bardziej prawdopodobne że naprawa samochodów obejmie mnóstwo rozmaitych czynności i choć supernowoczesne sprzęty w znacznym stopniu ułatwiają ich wykonanie, to absolutnie nic nie jest w stanie zastąpić ludzkiej pomysłowości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 12:16:11
Tagi: pojazd, części, usługi, naprawa, oferta

Serwisy samochodowe w stolicy Małopolski - na który najkorzystniejsię zdecydować?

samochód
Napisał: Supermac1961
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kierowca bardzo dobrze wie, iż od prawidłowego funkcjonowania jego samochodu zależy jego bezpieczna jazda. Dlatego właśnie za każdym razem, jeżeli przypuszcza, iż coś niedobrego dzieje się z jego wozem, denerwuje się. Zastanawia się, z jakiej przyczyny jego wóz działa wyraźnie inaczej aniżeli parę dni temu. Są reperacje, które bez kłopotu możemy zrealizować własnoręcznie i takie uciążliwe w przypadku, których niezbędne może okazać się odwiedzenie kogoś mądrzejszego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 11:05:11
Tagi: Auto, naprawa, warsztat, technologia, problem

Jak zabezpieczyć auto przed kiepskimi warunkami pogodowymi panującymi zimą na drogach?

akcesoria samochodowe
Napisał: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zima to ciężki okres dla wszelkich pojazdów. Warunki atmosferyczne wpływają bardzo źle na stan pojazdów. Osoby, które zawsze przejmowały się niesamowicie tym jak wygląda ich auto, usuwając od razu każde zabrudzenie, w porze zimowej muszą uzbroić się w cierpliwość. Na drodze jest najczęściej mokro, co spowodowane jest zwiększoną ilością opadów deszczu i śniegu. Błoto nie sprzyja zachowaniu czystości. Gdybyśmy chcieli czyścić auto sami, lub jeździć do myjni za każdym razem gdy się trochę pobrudzi, musielibyśmy spożytkować na to mnóstwo pieniędzy, czasu i sił. Dobrze jest natomiast, wiedząc jak złe warunki czekają nasz pojazd w zimę, zabezpieczyć auto chociaż w jakimś stopniu przed skutkami zimowej pogody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-17 16:29:09
Tagi: Auto, samochód, felgi

Auta ze stanów na naszych ulicach – również jesteś w stanie je posiadać!

pojazd
Napisał: Kathy Drasky
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze całkiem niedawno wozy zza oceanu były tylko przedmiotem marzeń polskich fanów motoryzacji. Dzisiaj coraz częściej spotyka je się na rodzimych ulicach. Nic dziwnego – można je kupić w atrakcyjnych cenach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-15 14:03:11
Tagi: limuzyna, pojazdy, silniki, import

Motoryzacja – z jakiego powodu ten sektor dzisiaj rozwija się dość szybko?

samochód
Napisał: Joe Hunt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczywiście dużo rodzin w Polsce posiada swoje auto, w niektórych przypadkach nawet parę. Rynek samochodowy w ostatnich latach rozwija się sprawnie. Ogromnym zainteresowaniem wyróżniają się dzisiaj głównie samochody używane, a co za tym idzie, jest również zapotrzebowanie na części wymienne. Auto, które jest w użyciu przez dekadę musi mieć wymienione niektóre elementy, by sprawnie działać. Nie można się więc dziwić, że części samochodowe warszawa są dość często nabywane, a ich asortyment jest rzeczywiście szeroki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 09:44:07
Tagi: Auto, komunikacja, warsztat, rynek

Uwielbiasz jazdę na rowerze? Nie zapominaj o wysokiej jakości akcesoriach do roweru

rower
Napisał: Frédérique Voisin-Demery
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jazda na rowerze to rewelacyjny sposób na to, aby na długo zachować zdrowie i bardzo dobrą kondycję. Jeszcze kilka lat temu Polacy raczej nie lubili wysiłku fizycznego. Czas spędzaliśmy na kanapie, przełączając kolejne kanały telewizji. Na chwilę obecną już jesteśmy świadomi tego, że aktywność fizyczna niezbędna jest do tego, aby zachować zdrowie i rewelacyjnie wyglądać. A rower to naprawdę idealny wybór.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-11 15:20:09
Tagi: światło, aktywność fizyczna, zdrowie, kondycja

Jak troszczyć się o schludność wnętrza auta?

samochód
Napisał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kierowca wie, iż o auto należy regularnie dbać. Wymieniamy ogumienie, filtry, ale często zapominamy o pielęgnacji wnętrza. Warto poświęcić mu trochę więcej uwagi, ponieważ odpowiednia konserwacja poszczególnych elementów sprawi, że będą służyły przez długi czas. Jak uczynić to poprawnie za pomocą właściwych środków?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-09 10:05:06
Tagi: Auto, samochód, myjnia samochodowa

Ważne informacje na temat tego, w jaki sposób należy wybierać szkołę nauki jazdy .

nauka jazdy
Na podstawie: pixabay
Marzeniem wielu nastolatków jest zrobienie prawa jazdy i samodzielne kierowanie samochodem. Lecz aby można było przystąpić do takiego egzaminu niezbędne będzie odbycie wcześniej odpowiedniego kursu. Nasze przepisy precyzyjnie określają, w jaki sposób ma być przeprowadzony taki kurs, z jakich części się ma składać i jak przebiega ocena umiejętności kursantów. Szkoły prowadzące takie kursy są zobligowane do dostosowania się do tych wszystkich przepisów i regulacji, ale w rzeczywistości nie zawsze jest z tym odpowiednio.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-05 10:19:05
Tagi: przepisy, szkoły, poziom

Filtry do klimatyzacji to jeden z ważniejszych elementów auta - zobacz filtry mann!

klimatyzacja samochodowa
Na podstawie: pixabay
W dzisiejszych czasach znaczna większość ludzi posiada własny samochód, dzięki któremu każdego dnia jest w stanie o wiele lepiej funkcjonować. Jest to istotne udogodnienie, które wpłynęło poprawnie na rozwój licznych dziedzin gospodarki. Nie można ukryć, iż dla każdego właściciela jego samochód jest bardzo znaczący i prawidłowe działanie indywidualnych elementów jest niezwykle znaczącą kwestią. Wymiana płynów, regularne przeglądy bądź zmiana opon to zasadnicze czynności, jakie przeprowadza się systematycznie. Oprócz tego należy dodatkowo pamiętać o innego rodzaju elementach, jakie pokazują się wraz z zaawansowaniem technologicznym auta. Jeśli więc wykorzystujemy z klimatyzacji winniśmy pamiętać o regularnym sprawdzaniu stanu filtrów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-01 13:56:03
Tagi: samochód, temperatura, eksploatacja

Giełda, na której sprzedaje się samochody ciężarowe jest perfekcyjnym miejscem dla zainteresowanych

samochód ciężarowy
Napisał: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spedycja jest dzisiaj jedną z szybciej rozwijających się dziedzin, jaka ma wielkie znaczenie dla poprawnego funkcjonowania całej gospodarki. Nawiązywanie zależności międzynarodowych i wejście na zagraniczne rynki zbytu jest dla licznych firm niezwykle konkurencyjne, w następstwie czego mocno koncentrują się na udoskonaleniu spedycji. Nie można ukryć, iż najistotniejszym w tym wypadku elementem są środki transportu, spośród jakich w najogromniejszym stopniu wykorzystuje się samochody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-01 12:22:04
Tagi: Auto, transport, pojazd, firma, podróże