Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

March 2016 archive

Auto – nowe czy używane? Czy używany pojazd musi sprawiać kłopoty? Jeżeli o niego odpowiednio zadbasz – na pewno nie!

zielony samochód
Napisał: Cezary Borysiuk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chyba każdy posiadacz auta wie, jak sporo zaangażowania wymaga zachowanie auta w odpowiednim stanie. Należy regularnie odwiedzać warsztat, robić przeglądy, badania, ale poza tym również koniecznie samemu być czujnym i analizować, czy wszystko jest w porządku. Tylko w ten sposób możemy wykryć awarię we wczesnym jej stadium i zapobiec wszelkim kłopotom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-25 13:48:22
Tagi: Auto, warsztat, pojazd

Jaki samochód zakupić i gdzie go serwisować - wszystko o kupnie i używaniu samochodów.

Napisał: Volkswagen
Jazda wozem prowadzi do tego, że różne jego elementy się niszczą i trzeba je zmienić. Wtenczas warto to wykonać w dobrym serwisie, w którym znają konkretną markę na wylot, bo jedynie tam będą w stanie zauważyć wszelkie nieprawidłowości. Dlatego też volkswagen serwis Kraków zaprasza do siebie tych kierowców, którzy mają samochody tej marki oraz posiadają poczucie, że nie działają one tak dobrze jak powinny i potrzebują małej naprawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-22 12:09:21
Tagi: samochód, volkswagen, garbus

O zasadach paliwo - sprawdź na ten temat więcej

paliwo
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Paliwo wolne od zanieczyszczeń to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy silnika w pojazdach, jak również w maszynach rolniczych i urządzeniach przemysłowych. By zabezpieczyć silnik przed nieczystościami wykorzystuje się specjalne filtry do paliwa oraz zbiorniki na paliwo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-16 13:59:19
Tagi: części samochodowe, płyny, przepływomierz

W jaki sposób dbać o samochód by jak najdłużej prezentował się doskonale?

zadbany samochód
Napisał: Manoj Prasad
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada samochód wie jak istotne jest żeby o niego dbać. Szczególnie właściciele nowych samochodów bardzo starają się ażeby długo wyglądały jak w dniu zakupu. Natomiast z czasem nasz zapał ustaje oraz chęć do zajmowania się autem jest mniejsza. Niestety siłą rzeczy widać już po samochodzie jego przebieg. Z tego powodu jak chcemy długo zachować jego idealny stan trzeba w to włożyć trochę wysiłku. Jak dbać o pojazd? Kwestia dbania o zewnętrzny wygląd samochodu to jedno. Istotne żeby był czysty, a lakier najlepiej gdyby był zakonserwowany warstwą wosku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-11 12:27:17
Tagi: czyszczenie, Lakier, uszczelki

Podkłady muzyczne do filmów są bardzo istotne

Kolorowe słuchawki
Napisał: Sony
Na podstawie: Sony
Dźwięk w filmie będzie niesamowicie istotny. Na to czy jakiś filmik zaliczy sukces składa się wiele różnych elementów, dlatego w czasie produkcji nie można zapomnieć o szczegółach, ponieważ ma szansę to zdecydować o tym, czy dany filmik okaże się hitem czy nie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-04 15:59:40
Tagi: Filmy, podkłady muzyczne, dźwięki

Sprzedaż na złom pojazdu

skup złomu
Nawet najbardziej ulubiony samochód pewnego dnia trzeba będzie sprzedać na złom, ażeby zastąpić je nowym. Bez względu na to, czy uszkodzone auto sprzedajemy drugiej osobie fizycznej, czy decydujemy się na złomowanie pojazdów, koniecznie powinno się go wyrejestrować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-04 15:59:40
Tagi: samochody, recykling, złomowanie

Jak się modnie przebrać na bal przebierany?

przebranie
Napisał: H. Michael Karshis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bale kostiumowe o wyjątkowym charakterze zazwyczaj organizowane są w karnawale. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć ciekawy strój również z innej okazji. Imprezy przebierane warto urządzać przez cały rok – nie zważając na okazję. Wystarczy tylko wymyślić dobry motyw przewodni i poświęcić nieco czasu na przygotowanie wszystkiego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-03 16:16:13
Tagi: impreza, przebrania, stroje

Znakomitej jakości podzespoły do ciągników – gdzie można je znaleźć?

traktor
Napisał: Holger Weiß
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kierowca zdaje sobie sprawę z tego, że sprawność samochodu jest uzależniona między innymi od klasy i sprawności określonych części. Ta zasada dotyczy wszystkich rodzajów pojazdów, w tym również ciągników. Jeśli ktoś szuka nowych podzespołów dokładnie do przywołanych samochodów, koniecznie powinien upewnić się, że zamawia je ze sprawdzonego źródła.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-03 11:53:16
Tagi: pojazd, ciągnik, użytkownik