Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

March 2016 archive

Auto – nowe czy używane? Czy używany pojazd musi sprawiać kłopoty? Jeżeli o niego odpowiednio zadbasz – na pewno nie!

zielony samochód
Napisał: Cezary Borysiuk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chyba każdy posiadacz samochodu wie, jak dużo zaangażowania wymaga zachowanie auta we właściwym stanie. Trzeba systematycznie odwiedzać warsztat, realizować przeglądy, badania, ale ponadto również koniecznie samemu być czujnym i obserwować, czy nie dzieje się nic złego. Tylko wówczas możemy wykryć awarię jak najwcześniej i zapobiec różnym kłopotom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-25 13:48:22
Tagi: Auto, pojazd, warsztat

Jaki samochód zakupić i gdzie go serwisować - wszystko o kupnie i używaniu samochodów.

Napisał: Volkswagen
Jazda wozem prowadzi do tego, że różne jego elementy się niszczą i trzeba je zmienić. Wtenczas warto to wykonać w dobrym serwisie, w którym znają konkretną markę na wylot, bo jedynie tam będą w stanie zauważyć wszelkie nieprawidłowości. Dlatego też volkswagen serwis Kraków zaprasza do siebie tych kierowców, którzy mają samochody tej marki oraz posiadają poczucie, że nie działają one tak dobrze jak powinny i potrzebują małej naprawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-22 12:09:21
Tagi: samochód, volkswagen, garbus

O zasadach paliwo - sprawdź na ten temat więcej

paliwo
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Paliwo wolne od zanieczyszczeń to gwarancja bezpiecznej oraz wydajnej pracy silnika w autach, jak również w maszynach rolniczych i urządzeniach przemysłowych. Aby ochronić silnik przed zanieczyszczeniami kupuje się specjalne filtry do paliwa i zbiorniki na paliwo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-16 13:59:19
Tagi: części samochodowe, płyny, przepływomierz

W jaki sposób dbać o samochód by jak najdłużej prezentował się doskonale?

zadbany samochód
Napisał: Manoj Prasad
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada samochód wie jak istotne jest ażeby o niego zadbać. Szczególnie posiadacze nowych aut usilnie starają się by jak najdłużej wyglądały jak w dniu zakupu. Jednak z biegiem lat nasz zapał ustaje oraz chęć do zajmowania się pojazdem jest mniejsza. Niestety siłą rzeczy widać już po samochodzie jego przebieg. Dlatego jak chcemy długo zachować jego idealny stan trzeba w to włożyć dużo wysiłku. Jak zadbać o pojazd? Kwestia dbania o samochód od zewnątrz to jedno. Istotne żeby był czysty, a lakier dobrze gdyby był zakonserwowany warstwą wosku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-11 12:27:17
Tagi: czyszczenie, Lakier, uszczelki

Podkłady muzyczne do filmów są bardzo istotne

Kolorowe słuchawki
Napisał: Sony
Na podstawie: Sony
Dźwięk w filmie będzie niesamowicie istotny. Na to czy jakiś filmik zaliczy sukces składa się wiele różnych elementów, dlatego w czasie produkcji nie można zapomnieć o szczegółach, ponieważ ma szansę to zdecydować o tym, czy dany filmik okaże się hitem czy nie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-04 15:59:40
Tagi: Filmy, podkłady muzyczne, dźwięki

Sprzedaż na złom pojazdu

skup złomu
Nawet w najwyższym stopniu kochany samochód kiedyś trzeba będzie sprzedać na złom, żeby zamienić je nowiusieńkim. Bez względu na to, czy stare auto sprzedajemy drugiej osobie fizycznej, czy decydujemy się na złomowanie pojazdów, koniecznie powinno się go wyrejestrować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-04 15:59:40
Tagi: samochody, złomowanie, recykling

Jak się modnie przebrać na bal przebierany?

przebranie
Napisał: H. Michael Karshis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zabawy przebierane z prawdziwego zdarzenia na ogół organizowane są w karnawale. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by ubrać ciekawe przebranie również z innej okazji. Zabawy przebierane można urządzać przez cały rok – nie zważając na okazję. Wystarczy jedynie wymyślić interesujący motyw przewodni i poświęcić nieco czasu na przygotowanie wszystkiego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-03 16:16:13
Tagi: impreza, przebrania, stroje

Znakomitej jakości podzespoły do ciągników – gdzie można je znaleźć?

traktor
Napisał: Holger Weiß
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kierowca jest świadomy tego, że sprawność samochodu jest zależna przede wszystkim od jakości i sprawności konkretnych części. Przywołana zasada dotyczy przeróżnych rodzajów pojazdów, w tym też ciągników. Jeśli ktoś szuka nowych podzespołów głównie do przywołanych samochodów, bez wątpienia powinien upewnić się, że kupuje je ze sprawdzonego źródła.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-03 11:53:16
Tagi: pojazd, ciągnik, użytkownik