Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

March 2016 archive

Auto – nowe czy używane? Czy używany pojazd musi sprawiać kłopoty? Jeżeli o niego odpowiednio zadbasz – na pewno nie!

zielony samochód
Napisał: Cezary Borysiuk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chyba każdy posiadacz auta wie, jak sporo zaangażowania wymaga zachowanie auta w odpowiednim stanie. Należy regularnie odwiedzać warsztat, robić przeglądy, badania, ale poza tym również koniecznie samemu być czujnym i analizować, czy wszystko jest w porządku. Tylko w ten sposób możemy wykryć awarię we wczesnym jej stadium i zapobiec wszelkim kłopotom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-25 13:48:22
Tagi: Auto, pojazd, warsztat

Jaki samochód zakupić i gdzie go serwisować - wszystko o kupnie i używaniu samochodów.

Napisał: Volkswagen
Jazda samochodem prowadzi do tego, że różne jego elementy się niszczą i trzeba je zmienić. Wtenczas trzeba to zrobić w odpowiednim serwisie, gdzie znają daną markę na wylot, gdyż tylko tam będą w stanie dostrzec wszystkie nieprawidłowości. Dlatego również volkswagen serwis Kraków zaprasza do siebie wszystkich kierowców, którzy posiadają wozy tej marki i mają poczucie, że nie funkcjonują one tak właściwie jak należy oraz wymagają małej naprawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-22 12:09:21
Tagi: samochód, volkswagen, garbus

O zasadach paliwo - sprawdź na ten temat więcej

paliwo
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Czyste paliwo to gwarancja bezpiecznej oraz wydajnej pracy silnika w autach, jak również w maszynach rolniczych i urządzeniach wykorzystywanych w przemyśle. Aby ochronić silnik przed nieczystościami montuje się specjalne filtry do paliwa i zbiorniki na paliwo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-16 13:59:19
Tagi: części samochodowe, płyny, przepływomierz

W jaki sposób dbać o samochód by jak najdłużej prezentował się doskonale?

zadbany samochód
Napisał: Manoj Prasad
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada samochód wie jak istotne jest żeby o niego dbać. Szczególnie właściciele nowych samochodów bardzo starają się ażeby długo wyglądały jak w dniu zakupu. Natomiast z czasem nasz zapał ustaje oraz chęć do zajmowania się autem jest mniejsza. Niestety siłą rzeczy widać już po samochodzie jego przebieg. Z tego powodu jak chcemy długo zachować jego idealny stan trzeba w to włożyć trochę wysiłku. Jak dbać o pojazd? Kwestia dbania o zewnętrzny wygląd samochodu to jedno. Istotne żeby był czysty, a lakier najlepiej gdyby był zakonserwowany warstwą wosku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-11 12:27:17
Tagi: Lakier, czyszczenie, uszczelki

Podkłady muzyczne do filmów są bardzo istotne

Kolorowe słuchawki
Napisał: Sony
Na podstawie: Sony
Trzeba zatroszczyć się o dźwięk w filmiku. Na to czy jakiś filmik odniesie sukces składa się wiele różnych czynników, dlatego podczas produkcji nie da się zapomnieć o detalach, bo może to zdecydować o tym, czy konkretny filmik okaże się sukcesem czy nie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-04 15:59:40
Tagi: Filmy, podkłady muzyczne, dźwięki

Sprzedaż na złom pojazdu

skup złomu
Nawet w najwyższym stopniu kochany automobil kiedyś trzeba będzie sprzedać na złom, aby zamienić je nowiutkim. Bez względu na to, czy uszkodzone auto sprzedajemy drugiej osobie fizycznej, czy decydujemy się na złomowanie pojazdów, obowiązkowo należy go wyrejestrować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-04 15:59:40
Tagi: samochody, złomowanie, recykling

Jak się modnie przebrać na bal przebierany?

przebranie
Napisał: H. Michael Karshis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bale przebierane z prawdziwego zdarzenia na ogół organizowane są w czasie karnawału. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by przywdziać ciekawe przebranie także z innej okazji. Imprezy tematyczne można bowiem urządzać przez cały rok – nie zważając na okazję. Wystarczy tylko wymyślić dobry temat i poświęcić nieco czasu na przygotowanie wszystkiego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-03 16:16:13
Tagi: impreza, przebrania, stroje

Znakomitej jakości podzespoły do ciągników – gdzie można je znaleźć?

traktor
Napisał: Holger Weiß
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kierowca zdaje sobie sprawę z tego, że sprawność samochodu jest uzależniona między innymi od klasy i sprawności określonych części. Ta zasada dotyczy wszystkich rodzajów pojazdów, w tym również ciągników. Jeśli ktoś szuka nowych podzespołów dokładnie do przywołanych samochodów, koniecznie powinien upewnić się, że zamawia je ze sprawdzonego źródła.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-03 11:53:16
Tagi: pojazd, użytkownik, ciągnik