Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

April 2016 archive

Parkingi w wszystkich miejscach - kilka ciekawostek na ich temat

parking
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach prawie każdy ma auto. Z tego powodu robi się coraz większą ilość parkingów. Ale nie na wszystkie parkingi będzie mógł wjechać każdy. Bardzo dużo parkingów jest zautomatyzowanych. To dobra opcja i dla kierowców i ludzi, którzy kiedyś musieli pracować na parkingi. Po pierwsze powstają parkingi przy firmach, na które można podjechać tylko posiadając odpowiednią kartę magnetyczną. Dodatkowo system parkingowy często instaluje się na parkingach w różnych centrach handlowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-27 12:17:15
Tagi: parking, oprogramowanie, monitoring

Atrakcyjne propozycje dla właścicieli samochodu potrzebujących lawety

samochód na lawecie
Napisał: Emilio Labrador
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kierowcy często są zmuszeni do wykorzystania lawety, zwłaszcza jeżeli muszą przewieźć niesprawne auto. Niestety, czasami usterka w samochodzie jest na tyle duża, że nie można już nim kierować. W takim wypadku laweta jest najlepszym rozwiązaniem, aby przewieźć pojazd w pożądane miejsce. Nie należy się dziwić, że tego rodzaju usługi cieszą się coraz większym powodzeniem – co wiąże się z dość dużą liczbą kierowców w naszym kraju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-20 09:55:10
Tagi: Auto, samochód, pojazd, kierowca, laweta

Kilka porad o tym, gdzie najlepiej będzie naprawiać i serwisować nowoczesne auto.

bmw
Napisał: peddhapati
Na podstawie: http://www.flickr.com
Samochody zaczynają być coraz bardziej zaawansowanymi i skomplikowanymi pojazdami, w ostatnim czasie nafaszerowanych wręcz ogromną ilością elektroniki. Z jednej strony będzie to zapewniało wygodę, komfort jazdy i bezpieczeństwo, lecz z drugiej sprawia coraz więcej kłopotów serwisantom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-20 09:34:13
Tagi: Auto, samochód, narzędzia

Domy letniskowe w Rewalu - fascynująca propozycja wakacyjna

domek letniskowy
Napisał: Maria Eklind
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rewal to miejscowość położona nad pięknym polskim morzem, jaka każdego roku w lato przyciąga górę turystów. Do Rewalu entuzjastycznie przyjeżdżają pary czy też rodziny z dziećmi, jest to świetne miejsce zarówno na urlop jak także na wakacje z pełną rodziną. Rewal jest entuzjastycznie odwiedzany nie wyłącznie przez polskich turystów, ale także zagranicznych. W Rewalu czeka na nas mnóstwo atrakcji, poczynając od ślicznego morza oraz słonecznej plaży, kończąc na idealnych atrakcjach turystycznych. W Rewalu nie brak przeróżnych ciekawych miejsc oraz letnich festiwalów muzycznych, jakie odbywają się tam prawie wszelkiego lata. Jeżeli w tym roku przewidujesz wybrać się nad morze i dotychczas nie posiadałeś okazji zwiedzić tej ślicznej miejscowości, zachęcamy byś w tym roku wybrał się właśnie do Rewala.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-18 09:06:11
Tagi: cena, rodzina, miejscowość

Rozbudowaoraz promocja firmy

Folie samochodowe
Na podstawie: sklep.lambda.pl
Powszechność folii samoprzylepnej ciągle wzrasta już od ponad dekady.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-08 12:11:08

Jakim sposobem skutecznie ochronić wnętrze naszego samochodu?

samochód marki Chrysler
Napisał: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com
Duża część z nas doskonale wie, że szeroko pojmowana motoryzacja stanowi współcześnie wyjątkowo ważny aspekt naszej codzienności. Przypuszczalnie nikt z nas nie wyobraża sobie już momentu, gdyby samochody osobowe miały zostać wycofane z użytku. To właśnie dzięki nim możemy łatwo transportować się pośrodku różnymi miejscami na świecie, co stanowi olbrzymie ułatwienie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-06 14:01:07
Tagi: samochody, pojazdy, Wnętrza, doświadczenie, praktyka

W którym miejscu w związku ze zbliżającą się zimą we Wrocławiu mamy okazję zmienić koła na opony zimowe?

opona
Napisał: Levente
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy zaczyna się listopad corocznie temperatury powietrza spadają w okolice zera stopni. To niezwykle klarowny sygnał, że wielkimi krokami nachodzi pora zimowa. Jak wiadomo zima kojarzy się w pierwszej kolejności z niskimi temperaturami oraz mocnymi opadami śniegu. Kiedy więc już da się odczuć pierwsze oznaki zimy należy w miarę błyskawicznie zamienić koła w naszym samochodzie na opony zimowe. Dzięki ich budowie przemieszczanie się po ośnieżonych i zamarzniętych drogach staje się zdecydowanie bardziej wygodne niż dotychczas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-06 13:15:27
Tagi: ceny, koła, sprzątanie