Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Idealnie tak ruszyć przed siebie, zostawić różnorodne sprawy za sobą. Ciekawie żyć na nowo, ze świeżymi inspiracjami i możliwościami

Jak to przyjemnie udać się w podróż, zostawić wszystko za nami, nie martwić się o teraźniejszość. Otóż to, przyjemnie się rozmarzyć, ale takie właśnie myśli często trzymamy gdzieś ukryte w wyobraźni i nie godzimy się, aby czasem nie wzięły nad nami góry. Jednak, zdarza się, że marzenia potrafią się ziścić a to tego wcale nie musi to być jakieś czary mary, gdzie wszystko się dobrze kończy. Czasem w życiu także się udaje, choć ciężko w to uwierzyć.

opony terenowe
Napisał: Powhusku
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie ma co się nawet dziwić, choć takie zaskoczenie jest dobre, żeby wciąż mieć w sobie ciekawość świata. Tu przychodzą same pozytywne myśli, które popędzają do działania. Jeśli zdziwienie wydaje się dobre, to pozytywne myślenie jeszcze bardziej. Właściwie, można oba te klimaty wzajemnie połączyć, są niedaleko siebie, jak dwa sąsiadujące państwa o tej samej pogodzie. Najlepiej zaś się dziwić całkowicie pozytywnie, to bardzo przyjemne, kiedy nasza dawka pozytywnego zdziwienia przewyższa swoją przyjętą normę, to dobry znak, że będzie się fajnie układało.
Zaraz jednak za tymi dobrymi sprawami|, trzeba pamiętać, że nic samo się nie spełni, to znaczy, iż potrzeba nam realnej oraz bardzo życiowej interwencji. Wszak, jeżeli chcemy pojeździć wozem terenowym po górach to tak po prostu się to nie zrobi. Należy kupić odpowiednie opony do aut terenowych (zobacz produkty na stronie producenta: Hurtopony), a kto trochę na te temat poczytał wie, iż to nie jest taka prosta sprawa, gdyż należy wszystko dokładnie sprawdzić, przeanalizować, aby wybrać jak najlepiej. Więc w zasadzie w tak pojmowanej sprawie mamy dwa ważne obszary. Z jednej strony mamy coś, co możemy nazwać pozytywnym myśleniem, stan konieczny, aby z pewnością siebie ruszyć naprzód, natomiast z kolejnej strony musimy wziąć pod uwagę racjonalne myślenie oraz wybory.


Taka prawda, że jak ma być dobrze powinniśmy pamiętać o tych dwóch rzeczach. Wszyscy wiemy, że nawet największy fantasta musi od czasu do czasu powrócić do rzeczywistości, by przygotować się do następnego eksperymentu, do wynalezienia następnej rzeczy czy do odkrycia jakiejś niesamowitej teorii. Marzenia są dobre, pozytywne nastawienie także, lecz bez odpowiedniego kalkulowania i dokonywania ważnych wyborów nie mamy szans na ostateczny sukces.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-17 13:32:01