Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Odkryj niesamowite światy gier na przeglądarkę. Zostań potężnym czarownikiem lub niepokonanym zabójcą!

Wszyscy kochają korzystać z komputera i przeglądać sieć w nadziei na odkrycie ciekawych informacji czy poszukując odpowiedzi na gnębiące na pytania. Czasami jednak domowy laptop może przynieść rozrywkę!
Gry na przeglądarkę dla każdego

serwis tematyczny
Napisał: Brandon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie trzeba mieć superszybkiego komputera, żeby móc zagrać w fajne gry. Jeśli nie jesteś zapalonym graczem, a lubisz czasem się odstresować to gry na przeglądarkę (więcej zobaczysz tu) są Twoją receptą. Gry na przeglądarkę nie wymagają instalacji w pamięci Twojego PC i działają na niemal każdym sprzęcie. Nie ma przeszkód by zagrać w nie kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Pierwszoplanową zaletą jest fakt, że są one bezpłatne - więc osiągalne dla każdego. Nie trzeba przebywać długiego procesu instalacji, zwyczajnie odpalasz i bawisz się.Gry na przeglądarkę są bardzo różnorodne, od prostych po takie, które trzeba śledzić systematycznie by osiągnąć sukces. Nasza gierka może więc być zabawą na pojedynczy wieczór, albo dostarczać nam rozrywki codziennie. Rozbudowaną grę dostaniesz wybierając grę "Massively multiplayer online role-playing game", w której ogromna liczba graczy gra ze sobą w tym samym czasie. W takiej rozgrywce gracz gra jako osoba z danej sfery, której działaniami musi rozporządzać. W grze często chodzi o wykonywanie kolejnych zadań, zwalczaniu wrogów i zdobywaniu lepszego wyposażenia. Za każdą zrealizowaną misję nasz bohater uzyskuje punkty i zdobywa kolejny poziom. W grze można handlować artykułami, wstępować do gildii współtworzonych z innymi zawodnikami.

Bohater gry komputerowej
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz mniej skomplikowanej rozrywki

Gry na przeglądarkę to nie tylko gry role-playing, to także proste i wesołe gry, które przynoszą sporo rozrywki. Są to gry nie wymagające rejestracji, często nie wymagają dużej ilości godzin spędzonych przed monitorem. Wyszukać je można przy pomocy Google na witrynach poświęconych takim gierkom lub w poświęconych takim grom katalogach on-line. Podzielone są na kategorie. Aby ułatwić wybór stworzone są top listy gier przeglądarkowych. Często tego typu gry mają charakter prześmiewczy i są odpowiedzią na bieżące sensacje z życia publicznego czy postępowania osób publicznych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 16:33:00
Tagi: gracz, MMORPG, on-line