Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

September 2016 archive

Wysyłka artykułów poza granice naszego państwa? Rozpocznij współpracę z agencją spedycyjną, a odprawa celna nie będzie Ci straszna

Budowa mostu
Napisał: Khairil Yusof
Na podstawie: http://www.flickr.com
Twoja firma w oka mgnieniu się rozbudowuje i rozmyślasz o tym, aby zacząć pracować również poza granicami Polski? Jest tooczywiście dobry pomysł, jednakże będziesz musiał się do tego rzetelnie przygotować, albowiem nie jest to takie bezproblemowe, jak w pierwszej chwili mogłoby się zdawać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-23 12:08:34
Tagi: sprzedaż, kraj, rabaty

Czy mocne są dywaniki gumowe fiat?

zbiornik
Musimy pomyśleć, co musi się znaleźć w naszym samochodzie, tak by się jak najmniej niszczył w czasie użytkowania. Dlatego potrzeba spojrzeć na propozycje właściwych marketów, gdyż tutaj wyszukamy najwięcej podpowiedzi.


Czy sprawdziliśmy cenę na dywaniki gumowe fiat?


Zawsze musimy wybierać produkty odpowiednie do swojego pojazdu, dlatego musimy zobaczyć, w jakich wielkościach oferowane będą dywaniki gumowe fiat ma ich kilka, więc potrzeba wszystko sprawdzić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-12 15:43:28
Tagi: moc, pojazdu, pewność

Wypożyczalnia pojazdów - pomysł na biznes

dostawa
Napisał: Portal Jak-Budowac.pl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Ale wydatek ekspresowo się zwróci, bo za kierownicą użyczonego samochodu z reguły siadają turyści, jacy w trakcie urlopu nie oszczędzają.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-12 11:34:29
Tagi: miasta, wiedza, biznes, kraj, interes

Jakiego typu czterokołowcem pojechać do ślubu?

Autobus dwupoziomowy
Napisał: grassrootsgroundswell
Na podstawie: http://www.flickr.com
Termin przyrzeczenia zaklepany, sala ślubna zajęta, suknia ślubna i gajer Pana Młodego nabyte… W tym momencie czas zastanowić się, czym Para Młoda pomknie do ślubu! Wybór jest naprawdę obfity! Wybór czterokołowca zależy głównie od smaku Pary Młodej, ale także od przystępności konkretnego modelu samochodu oraz kosztów jego wypożyczenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-07 12:49:32
Tagi: sport, ceny, auta, prezent, samochod

Transport – o co trzeba przede wszystkim się zatroszczyć, by go widocznie usprawnić?

bus_ikonografika
Transportowanie towarów oraz ludzi to obecnie bardzo dochodowa branża. Z jakiego powodu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że państwa chętnie ze sobą współpracują, a ponadnarodowy handel nikogo już nie dziwi. Naturalnie, nie bez znaczenia są również popularne tendencje podróżowania, by zwiedzać inne miejsca albo przeprowadzanie się w celach zarobkowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-06 22:18:25
Tagi: firmy, flota, Zarządzanie

Troszczmy się o swój samochód regularnie

zaciski hamulcowe do ciężarówek
Napisał: Sven Gaedtke
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świat, w którym żyjemy, gna wciąż do przodu, a przy okazji i nam samym trudno jest się zatrzymać i pomyśleć nieraz o tak istotnych kwestiach, jakimi są chociażby bezpieczeństwo, poczucie szczęścia czy zadowolenia w swoim życiu. Jeśli jednak nie będziemy raz na jakiś czas przystawali, to może się to źle skończyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-01 08:32:06
Tagi: auta, zakup, jazdy, wiedza