Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

September 2016 archive

Wysyłka artykułów poza granice naszego państwa? Rozpocznij współpracę z agencją spedycyjną, a odprawa celna nie będzie Ci straszna

Budowa mostu
Napisał: Khairil Yusof
Na podstawie: http://www.flickr.com
Twoja marka ekspresowo się rozszerza i rozmyślasz o tym, żeby zacząć działać również poza granicami Polski? Jest tooczywiście kapitalny pomysł, jednakże będziesz musiał się do tego sumiennie przygotować, bo nie jest to takie bezproblemowe, jak w pierwszym momencie mogłoby się wydawać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-23 12:08:34
Tagi: rabaty, sprzedaż, kraj

Czy mocne są dywaniki gumowe fiat?

zbiornik
Musimy pomyśleć, co musi się pojawić w naszym wozie, tak by się jak najmniej niszczył w czasie użytkowania. Przez to powinno się spojrzeć na propozycje właściwych sklepów, bo tam znajdziemy najwięcej podpowiedzi.


Jakiej jakości dywaniki gumowe fiat możemy zakupić?


Zawsze powinniśmy kupować przedmioty dobre do swojego wozu, dlatego powinniśmy zobaczyć, w jakich rozmiarach proponowane będą dywaniki gumowe fiat ma ich parę, zatem warto wszystko przejrzeć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-12 15:43:28
Tagi: moc, pojazdu, pewność

Wypożyczalnia pojazdów - pomysł na biznes

dostawa
Napisał: Portal Jak-Budowac.pl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Otwarcie wypożyczalni aut jest drogie. Ale nakład pieniężny w mgnieniu oka się zwróci, bowiem za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-12 11:34:29
Tagi: biznes, miasta, wiedza, kraj, interes

Jakiego typu czterokołowcem pojechać do ślubu?

Autobus dwupoziomowy
Napisał: grassrootsgroundswell
Na podstawie: http://www.flickr.com
Termin ślubu zaklepany, sala weselna zajęta, sukienka ślubna jak też gajer Pana Młodego wybrane… Teraz czas zastanowić się, czym Para Młoda pomknie do ślubu. Wybór jest faktycznie duży! Wybór samochodu zależy przede wszystkim od gustu Pary Młodej, ale również od dostępności konkretnego modelu auta oraz kosztów jego wypożyczenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-07 12:49:32
Tagi: sport, ceny, auta, prezent, samochod

Transport – o co trzeba przede wszystkim się zatroszczyć, by go widocznie usprawnić?

bus_ikonografika
Transportowanie towarów i ludzi to dziś rzeczywiście dochodowa branża. Czemu? Głównie przez wzgląd na fakt, że państwa chętnie ze sobą współpracują, a międzynarodowy handel nikogo już nie dziwi. Rzecz jasna, nie bez znaczenia są również widoczne tendencje podróżowania, aby zwiedzać inne miejsca bądź przeprowadzanie się w celach zarobkowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-06 22:18:25
Tagi: firmy, flota, Zarządzanie

Troszczmy się o swój samochód regularnie

zaciski hamulcowe do ciężarówek
Napisał: Sven Gaedtke
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świat, w którym żyjemy, gna nieustannie do przodu, a przy okazji i nam samym ciężko jest się zatrzymać i pomyśleć nieraz o tak istotnych kwestiach, jakimi są chociażby bezpieczeństwo, poczucie szczęścia czy zadowolenia w swoim życiu. Jeśli oczywiście nie będziemy raz na jakiś czas przystawali, to może się to źle skończyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-01 08:32:06
Tagi: auta, wiedza, zakup, jazdy