Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Valmet i Sisu - bez wątpienia czołowi producenci na rynku motoryzacyjnym

Najpierw pojawiło się koło, a następnie pierwsze pojazdy napędzane przez zwierzęta. W szybkim tempie opanowały naszą rzeczywistość, stając się jej niezbywalnym „składnikiem”.


Domyślacie się już o czym mowa?


modern car - BMW
Napisał: dylanspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com
samochody to z całą pewnością jedno z najistotniejszych „odkryć” w dziejach ludzkości. Duży wpływ na ich współczesne „oblicze” wywarło przedsiębiorstwo Valmet czołowy producent w branży motoryzacyjnej pochodzący z „krainy tysiąca jezior”- BTH Poltrading. Przedsiębiorstwo powstało ponad czterdzieści lat temu. Może więc poszczycić się bogatym doświadczeniem w tworzeniu części samochodowych jak również dostawie usług motoryzacyjnych najwyższej jakości. Zakład zatrudnia kilka tysięcy fachowców z różnych zakątków kuli ziemskiej, dla przykładu Polski, Chin lub Niemiec. Jego „domeną” są pojazdy sportowe, elektryczne oraz kabriolety. W swym „dorobku” ma cały szereg różnych „modeli” takich jak choćby: Opel Calibra czy też Th!nk City czyli jedno z pierwszych aut elektrycznych. Pojazd „dotarł” do przeszło tysiąca konsumentów. Warto wspomnieć, że ważne miejsce na rynku motoryzacyjnym zajmuje na pewno Sisu Auto- czytaj tutaj więcej.


To znany na całym świecie wytwórca pojazdów ciężarowych, wojskowych oraz specjalistycznych Zaufaniem obdarzyły go już tysiące klientów. W dodatku, fabryka nadal dąży do tego by się doskonalić i podnosić jakość usług.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-14 15:40:48
Tagi: samochody, element, dom

Nasza wyszukiwarka

Przeczytaj nowe wpisy

Kategorie serwisu

Archiwum

Ciekawe wpisy