Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

January 2017 archive

Kino to rewelacyjna rozrywka dla małego i dużego

kino
Napisał: DuPont™
Na podstawie: DuPont™
Sztuka z pewnością pełni niesamowicie wręcz istotną rolę w życiu niemalże każdego z nas – ponadto z czystym sercem możemy stwierdzić, że wywarła ona spory wpływ na rozwój praktycznie każdej cywilizacji tego świata. Z drugiej jednak strony nie da się chyba zaprzeczyć temu, że w przypadku takich jej odmian jak przykładowo literatura wiele zależy wyłącznie od naszego gustu; niektórzy ludzie zwyczajnie nie lubią takich rzeczy i nic nie jest w stanie tego zmienić. Jednocześnie istnieją takie odmiany sztuki, które są uwielbiane dosłownie przez wszystkich ludzi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 16:09:56
Tagi: film, sztuka, filmy grozy, fantasy

Jak odrestaurować oldschoolowe auto?

stare amerykańskie samochody
Napisał: pyntofmyld
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pasjonatów oldschoolowych, zabytkowych pojazdów jest coraz więcej. Lubimy samochody z duszą, które posiadają swą sekretną, wyjątkową opowieść. I wydaje się, że nie jest to wyłącznie pasja do starych czasów, ale również kult niezawodnego, solidnego wykonania. To głównie dzięki temu historyczne pojazdy służą przez lata. Wielokrotnie wydają się być nie tylko i wyłącznie muzealnymi okazami, lecz równoprawnymi użytkownikami naszych dróg. Wzbudzają ciekawość i bardzo często także zachwyt. Nie ma się co dziwić miłośnikom pojazdów zabytkowych, że wkładają niemało czasu i pieniędzy w to, żeby je doskonale odrestaurować
.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-30 08:48:53
Tagi: amerykańskie, remontów

Co można zrobić ze zużytym i zniszczonym pojazdem

Złomowanie pojazdów
Napisał: bertknot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu sprawdzonych właścicieli aut prędzej czy w następnej kolejności spotka się z koniecznością zamiany auta na lepszy, nowocześniejszy model jaki będzie najlepiej sprostał wymaganiom drogi. Co mimo to można wykonać ze starym, już mniej użytecznym samochodem? Możliwości jest nadzwyczajnie znaczną ilość i dlatego zdecydowanie dobrze jest z nich korzystać, gdy w grę wchodzi umożliwienie kupienia nowego samochodu i przy tym zwolnienie miejsca w garażu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-27 13:04:36
Tagi: pojazdów, opinii

Części do pojazdu , a także motocykla z całą pewnością uradują Twojego faceta

włoska uliczka
Napisał: Nicola Sapiens De Mitri
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kupno pierwszego samochodu to duże zdarzenie w życiu niejednego faceta. Nie ulega wątpliwości, że najbardziej przeżywany jest zakup pierwszego samOChodu, jednakże każdy następny zakup też nie będzie dla niego beznamiętny.


Praktycznie każdy mężczyzna dba o swój samochód co najmniej tak bardzo jak o swoją żonę, co rzecz jasna jest paradoksem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-25 10:31:47
Tagi: pojazd, czas, wóz, Honda, OC

Przed decyzją o kupnie pojazdu zastanów się nad ceną części zamiennych dla konkretnej marki

auto
Napisał: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przedstawiane teraz na rynku części do Forda różnią się między sobą, więc warto przed dokonaniem zakupu zasięgnąć opinii fachowca. Profesjonalni konsultanci służą pomocą oraz radą każdej zaciekawionej osobie, jaka z różnych powodów znalazła się w potrzebie znalezienia w jak najkrótszym czasie odpowiednich części do swojego modelu samochodu. Nieograniczone możliwości powodują, że popularność części do samochodów marki Ford nieustannie się powiększa. Systematycznie rozbudowywana oferta trafia idealnie w gust konsumentów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-24 23:58:57
Tagi: producent, klient, rynek, upodobania, rodzaj

Remont auta z perspektywy dziewczyn

samochód - odbitka
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie samochody są wszechobecne i wypada powiedzieć obowiązkowe. Korzystanie z środków komunikacji jest korzystne w mieście. Wyjeżdżając poza aglomerację najłatwiej jeździć samochodem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-24 23:58:57
Tagi: samochód, drogi, Silnik, części, naprawa, kupić, pracy

Specjalistyczna pomoc dla kierowców walczących z awarią pojazdu

serwis samochodowy w Krakowie
Napisał: Praktycy.com
Na podstawie: Praktycy.com
Usterka pojazdu jest ogromnym kłopotem dla każdego kierowcy. Nie ma w tym nic zaskakującego, że w takim przypadku większość osób z przyjemnością korzysta ze specjalistycznej pomocy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-20 10:57:25
Tagi: samochodu, interes, koszty, OC

Czy opłaca się kupować oryginalne części do aut? Co dzięki temu zyskamy?

części samochodowe volkswagen
Napisał: yb putro
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każde z aut od czasu do czasu wymaga naprawy. W takim wypadku często myślimy nad tym, czy warto nabywać oryginalne części, a może wystarczające będą tańsze zamienniki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-20 09:36:25
Tagi: części samochodowe, volkswagen, OC, umowa, części zamienne

Transport morski z Chin może być naprawdę opłacalny

malunek - samochody
Napisał: JOHN LLOYD
Na podstawie: http://www.flickr.com
Im więcej będziemy wiedzieć na temat przekroczenia granic oraz odpraw, tym prościej będzie nam przez to wszystko przechodzić, ponieważ zawsze będziemy dobrze przyszykowani.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-18 13:37:22
Tagi: materiał, dom, interes, pewność, dokument

Najpiękniejszy prezent to ten, który jest wykonany samodzielnie - obdarowany zdaje sobie sprawę z tego, że poświeciliśmy czas oraz uwagę specjalnie dla niego

ozdoby
Napisał: Petr & Bara Ruzicka
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest mnóstwo możliwości na pokazanie miłości i przywiązania. Jednym z nich jest zaskoczenie partnerki jakimś ślicznym drobiazgiem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-17 13:51:33

Łuk tradycyjny – czym się wyróżnia i czy dobrze jest w niego zainwestować?

zielona Mazda
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach fani łucznictwa mają wielki problem z zakupem pasującego łuku. Na rynku znajduje się bowiem tyle przeróżnych typów łuków, że nie jest łatwo podjąć stanowczą decyzję.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-17 13:25:29
Tagi: produkt, element, kupić

Jak wygląda obecnie rynek ciężarowych samochodów w Polsce, w jaki sposób będzie wpływać na niego poziom gospodarki.

TIR
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Większości z nas samochodowy rynek kojarzy się z ogromną liczbą osobówek, i jeśli ktoś potrzebuje zmienić lub kupić nowe auto, to przeważnie będzie to taki właśnie pojazd. Jednak równolegle działa i co bardzo ważne bardzo dobrze się trzyma rynek użytkowych pojazdów, to znaczy najróżniejszych ciężarówek, samochodów dostawczych, wykorzystywanych w budownictwie i autokarów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-13 15:37:18
Tagi: transport, klient, rynek, Europa

Czy właściwy będzie serwis aut francuskich? Naprawa tylnej belki może być naprawdę ważna

serwis aut
Napisał: M.J.Ambriola
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zaufany mechanik to podstawa
Powinniśmy wiedzieć, że przy awarii samochodu, niesamowicie ważne będzie to, gdzie go oddajemy. Jeśli będziemy mieć sprawdzonego mechanika, to ciągle będziemy mieli gwarancję, że szybko zostanie wszystko zreperowane, a co więcej, że będziemy usatysfakcjonowani z takiej naprawy. Koniecznie warto również pamiętać, że mamy do wybrania mało rozpoznawalnego mechanika oraz autoryzowany serwis, dlatego należy się namyślić, co będzie dla nas najlepsze oraz w jakim miejscu musimy pozostawić nasz pojazd.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-04 15:44:29
Tagi: samochód, usterka, mechanika, sprawność

Części samochodowe do marki Ford

Określone, możliwe do kupienia na rynku oraz sprawdzone części samochodowe zapewnić mogą sprawne funkcjonowanie auta, jak również pozytywne odczucia podczas jazdy. Nie jest to dla nikogo komfortowe, kiedy którykolwiek z elementów auta zaczyna szwankować. Istotne wtedy to wiedzieć, do kogo się zwrócić. Doskonałe usługi i części do aut oferuje swoim klientom markowy Ford sklep, będący w stanie wyposażyć we wszystkie potrzebne elementy. Zainteresowani najchętniej oddają swój samochód na przegląd, by przeszedł dokładną weryfikację i by zostały wykryte ewentualne nieprawidłowości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-02 11:20:24
Tagi: auta, motoryzacja, rozrząd, filtr

Nasza wyszukiwarka

Przeczytaj nowe wpisy

Kategorie serwisu

Archiwum

Ciekawe wpisy