Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Gry, które musisz mieć

dużofenomenalnych gier zostało wydanych przez Sony jedynie na PlayStation 3. Oferujemy listę najciekawszych a także cenionych tytułów. Każdy z nich to pewna frajda na długie letnie popołudnia i mroźne zimowe noce. Dokonanie wyboru z zawężonej listy będzie też wygodniejszy i szybszy.
kontroler do gry
Napisał: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polecane gry na playstation 3 to produkcje, w które powinniście niezwłocznie zagrać, jeżeli macie playstation 3. Przykładem takiej gry może być m.in. GTA 5. Znajduje się też w polskiej wersji językowej (napisy). To olbrzymi i otwarty świat. Historia tej gry rozgrywa się na wyspie, na której wykreowane zostało miasto, wieś, rzeki a ponadto wspaniałe jeziora.

Możemy tu poruszać się w przeróżny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną ciekawą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To szalona gra akcji. W sklepie możemy kupić najpopularniejsze gry, m.in. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najszerszą ofertą.zabawa z kinectem
Napisał: Sergey Galyonkin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowy Microsoft Kinect 2.0 dla PC może wejść na rynek już niedługo.

Sprawdź ten link - więcej zobaczysz w serwisie (http://www.nihilnovistudio.com/woski), który odnajdziesz na tamtej stronie. To będą analogiczne porady, więc niewątpliwie je również przekonasz się za przydatne.

Kinect nowej generacji będzie kierowany też do użytkowników komputerów PC. Umieszczone zostaną liczne ulepszenia oraz usprawnienia. Jego niewątpliwą zaletą będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu uefektywni się rozpoznawanie ruchu w niedużych pomieszczeniach.

Rozdzielczość zastosowanego sensora zaakceptuje śledzenie też pojedynczych palców oraz mimikę twarzy i ruchu powiek. Na początku ma zostać skierowane do kreatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie wymyślonych więcej pomocnych a także zwracających uwagę aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy dostaną na pewno odpowiednie SDK.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:40:16
Tagi: program, Sony, samochód, gry, atut