Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Aukcje aut powypadkowych, które to odnajdziesz w sieci internetowej - oferty nie tylko pochodzących z polski samochodów!

Szukałeś w jakimś momencie w sieci internetowej części do samochodów lub samych aut, lecz w bardziej przystępnej cenie? Jeśli tak było to z pewnością przy pewnym poszukiwaniu natknąłeś się na tak zwane "licytacje samochodów", które mogą być tak samo nowe, jak również uszkodzone.


samochodzie
Nas dzisiaj będzie ciekawić ta druga alternatywa, gdyż samochody uszkodzone (nazywane także powypadkowymi), są sporo tańsze aniżeli normalne i na przekór pozorom sporo ludzi je licytuje - czy to dla ich części, czy dla próby ich po odnawiania. Jak jednakże wyglądają takie aukcje w sieci? Zaraz się po dowiadujesz, tylko odczytaj ten felieton!


Jak to się okazuje po dokładnym przyjrzeniu, aukcje aut powypadkowych (które istnieje możliwość też po określać jako licytacje samochodów uszkodzonych), nie obejmują tylko samochodów, które to możemy kupić na obszarze polski. Tak naprawdę jednak, jeśli porządnie po szukać, możemy znaleźć też auta sprowadzane, czy osobne strony, które to sprzedają auta uszkodzone, które na przykład pochodzą z Stanów Zjednoczonych, czy innego zagranicznego kraju. Jak jednakże wyglądają takiego typu licytacje? a więc wyglądają dokładnie tak jak wszędzie - musimy określić minimalną kwotę za pojazd, która to podbija kolejna osoba, aż wszyscy poza tą jedną stwierdzają, że się ukazują. Najwyższa cena wygrywa i po jej zapłaceniu auto (lub raczej to co z niego zostało) jest już nasze.


co oczywiste w sieci internetowej wygląda to odrobinę inaczej aniżeli w licytacji "na żywo" - możemy z góry określić, jak dużo pragniemy przekazać na auto i jeżeli żadna osoba nas nie przelicytuje z daną wartością to wygramy. Warto wiedzieć, iż niektóre uszkodzone samochody mają też już określoną cenę, więc nie musimy ich licytować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:35:44
Tagi: samochód, samochody, wygląd, interes, aut