Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Co mogłoby zostać ciekawym podarunkiem dla męża czy teścia?

Jeżeli zastanawiasz się, co kupić swojemu bratu lub któremuś innemu członkowi rodziny na np. świąteczny prezent, być może miłą niespodzianką będzie narzędzie, jakie dopomaga utrzymać w porządku pojazd.
Jest ono relatywnie niedrogie, a pozwala dużo zaoszczędzić na samochodowej myjni.


garaż
Napisał: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com


Tego typu myjka ciśnieniowa oferowana jest przykładowo w marketach z AGD i mogłaby mieć różne właściwości. Dla przykładu myjka o ciśnieniu stu bar jest właściwa dla osób, które nie zamieszkują w okolicy, w jakiej są pokryte błotem trasy. Jeśli z kolei droga dojazdowa do nieruchomości nie jest jeszcze utwardzona, to lepszym pomysłem byłoby kupienie myjki - https://www.sklep.techkar.pl/produkty/czesci-i-akcesoria-do-odkurzaczy/czesci-do-odkurzaczy,2,3562 - ciśnieniowej o lepszych właściwościach. Kupując takie urządzenie należy także zwrócić uwagę na to, czy myjka posiada funkcję podgrzewania wody i czy ma jakiekolwiek dodatkowe oprzyrządowanie. Warto byłoby zasugerować się opiniami o konkretnym producencie. Nie mniej istotne jest to, z jakich surowców myjka jest wyprodukowana i jak dużo ma rodzajów strumienia. Dla większej części osób istotne jest też to, czy myjka (www.sklep.techkar.pl/produkty/czesci-i-akcesoria-do-myjek/osprzet,2,3528) będzie tania w utrzymaniu.


W praktyce jednak to, ile można by oszczędzić, zależy jedynie od posiadacza. Istotny jest rodzaj użytej końcówki. Odmiennej trzeba używać do mycia samochodu, a odmiennej do czyszczenia elewacji budynku. Niektóre lance mają funkcję swobodnej regulacji ciśnienia wody. Jest to bardzo przydatne dla wszystkich, którzy stosują urządzenie do mycia różnorodnego rodzaju rzeczy.
Istotne przy doborze danej myjki jest to, jak długo trwającej gwarancji udziela jej producent. A jak się można domyślić, przy bardzo tanich przedmiotach okres gwarancji nie będzie zbyt długi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:16:30
Tagi: drogi, sklepach, droga, Wyposażenie