Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Z jakiego powodu powinieneś mieć motocykl?

Czy nabycie przez dojrzałego pana motoru można uznać za pośredni przejaw kryzysu wieku średniego? A może motor to zwyczajnie motor? Przeczytaj, nim go kupisz!


Powiedzmy to sobie szczerze – jest mnóstwo powodów, jakie przemawiają za tym, żebyś moment po przekroczeniu tak długo oczekiwanej czterdziestki kupił sobie wreszcie swój pierwszy motocykl.


Masz już wszystko; domek, praca, przychówek, wóz? Brak ci wyłącznie jednej rzeczy – poczucia niczym nieskrępowanej wolności. Niezależności nie możemy zakupić – możesz zakupić dwa kółka.

Nie ociągaj się! Jeśli intryguje Cię ten wpis, to następny interesujący wpis (https://www.s-performance.pl/hamownia/) znajduje się w poniższym linku. Przekaż nam własny wniosek - będzie nam bardzo przyjemnie.

Gdy byłeś młody, do szczęścia wystarczał rower. Teraz musisz posiadać motocykl. I już. Jak cowboy bez konia, zawodowy kierowca bez samochodu ciężarowego, pilot bez aeroplanu, tak ty bez motoru... najzwyczajniej nie dasz już rady. Wyłącznie w przeciwieństwie do wszystkich nie chcesz mieć nowego, lepszego przyrządu do pracy. Pragniesz odskoczni. Czegoś co da ci kilka rodzajów radości a także tą wolność, o jakiej napomknąłem. Te przyjemności – to fakt posiadania czegoś kosztownego i w sumie całkowicie zbędnego , czegoś wypasionego, przy czym można podłubać (jeśli ktoś kocha), czy też czym można jeździć (co lubi prawie każdy). Z tym że jazdy motocyklem nie da się porównać z jazdą nawet najlepszym samochodem. Bez klimy, bez pasów , bez wezgłowia a także bez wspomagania kierownicy – to będzie prawdziwa jazda!


miasta
Napisał: JOHN LLOYD
Na podstawie: http://www.flickr.com


Może czas już najwyższy odwiedzić sklep motocyklowy, dlatego że motor – to nie jedynie pojazd.
To subkultura, od okryć poczynając, a na stylu życia kończąc. Nadzwyczaj twarzowe skórzane kurtki, szykowne kaski oraz obowiązkowe okulary przeciwsłoneczne, specjalne obuwie i rękawice.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:24:01
Tagi: mieszkanie, kask, Kupno, KOŁO, zakup