Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Aktywne pożytkowanie wolnego dnia, zatem co robić, by nie marnować niedzielnego popołudnia przed TV

Gdy przychodzi wiosna, mamy coraz większe pragnienie, by nie spędzać czasu w domu. Pogoda dopisuje, słońce świeci coraz wyżej, a temperatura robi się coraz wyższa. Pozbywamy się puchowych, zimowych kurtek i zastanawiamy się, co zrobić, by nie trwonić następnego niedzielnego dnia przed TV. Najprostszą metodą na wolny dzień jest spacer. Można chodzić gdzie pragniesz – i po mieście, i poza miastem, ale jak najbardziej idealne są naturalne scenerie.

gra w siatkówkę
Napisał: Todd Ryburn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego warto pojechać samochodem do niedaleko położonego lasu i patrzeć, w jaki sposób natura nieśpiesznie budzi się do życia. Grzybów niestety nie znajdziemy, lecz fajnie spędzimy czas. Możemy wziąć piłkę, rakietki do badmintona oraz jak najbardziej apetyczne kanapki albo inne przekąski, aby zjeść poza domem wyśmienity podwieczorek. Cała rodzina będzie uszczęśliwiona, kiedy położymy kosz na zielonej trawie i będziemy przysłuchiwać się śpiewom ptaków.

Jeśli ciekawi Cię to zagadnienie, to obejrzyj więcej tutaj (https://e-gift.pl/oferta/narzedzia-latarki-breloki/breloki/), a na pewno zdobędziesz bardzo dużo interesujących danych na ten wątek.

Jeżeli nie spacerowanie, to może wypady rowerowe? Większość z nas lubi pedałować, dlaczego więc nie wybrać się na przejażdżkę? Nie wyjeżdżamy od razu 20 km poza miasto, na początku starczy kilka kilometrów, by nieco poruszać się po zimie - Sporo osób przepada również za spacerowaniem z kijkami. To tzw. Nordic Walking, jaki pozwala nie tylko cieszyć się naturą, ale także stracić kilka nadprogramowych kg, jakie niestety częstokrotnie pojawiają się po zimniejszych miesiącach. Kijki odciążają stawy, zatem mogą z nich korzystać także ludzie zmagający się z trudnościami z nimi. Poza tym popularne są działki, tzw. ogródki, jakie można znaleźć we właściwie każdym mieście. Dobrze mieć taki własny skrawek ziemi, gdzie będzie można zasadzić ulubione kwiaty, hodować pomidorki, a nawet postawić grilla, by niekiedy zjeść kolację na świeżym powietrzu. Najważniejsze jest, by ile się da być poza domem, gdyż zanim się spostrzeżemy, ponownie przyjdą zimowe miesiące.chłopak robiący brzuszki
Napisał: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
To tylko kilka pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Na pewno masz swoje ulubione zajęcia, jakie możesz wykonywać pod gołym niebem Zabierz rodzinę z wygodnej sofy i zróbcie coś innego, a o wiele milej będzie się wam spać, gdy już wrócicie do domu wyczerpani, ale uszczęśliwieni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:57:27
Tagi: wiosna, stawy, zajęcia