Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Chip tuning jest często proponowany przez mechaników

Dla zwiększenia mocy silnika wspaniały będzie chip tuning. Każdy pragnie, aby jego wóz okazał się jak najszybszy oraz by wyróżniał się z grona identycznych samochodów.
Auto
Napisał: Mark Fuzi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego warto przeczytać o tym, w jaki sposób możemy go ulepszyć, jakie przemiany pomogą nam osiągnąć pożądane rezultaty przy jednoczesnym utrzymaniu wozu w dobrym stanie. Sporym zainteresowaniem raduje się obecnie chip tuning, a więc zmiana w parametrach programu, która pozwala nam na zwiększenie mocy silnika, poprzez oddziaływanie na sterownik tego silnika. Dzięki takiej interwencji nie tylko możemy zwiększyć moc naszego samochodu, lecz też na nowo ustalić punkt obrotowy silnika, więc może się okazać, że będziemy bardziej zadowoleni z naszego wozu, który z zewnątrz cały czas będzie prezentował się dosyć niepozornie, pomimo że pod maską będzie skrywał niesamowitą moc.

Musimy wiedzieć na ile mamy szansę interweniować

Sportowe auto
Napisał: Michael King
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przy takich przemianach w oprogramowaniu musimy być niesamowicie ostrożni, tak by czasem nie przeholować oraz nie dopuścić do uszkodzenia naszego samochodu. Przez to z takimi sprawami trzeba się udać do ekspertów, którzy we własnych warsztatach wykonują takich tuningów oraz którzy mają w tym właściwą wprawę. Jeśli wszystko będzie w odpowiedni sposób przeprowadzone, to możemy stać się pewni, że nasz samochód będzie działał tak jak chcieliśmy, a z drugiej strony, że nic nie wpłynie negatywnie na jego działanie. Najważniejsze mimo wszystko jest tu to, żeby powiedzieć ile rezerwy pozostawili producenci przy ustalaniu mocy takiego silnika oraz ile z tej rezerwy mamy szansę zabrać, aby moc >>> portal S-Performance wejdź była satysfakcjonująca.Możemy to wykonać w każdym momencie

Tego typu przemiany mogą być zrobione w każdym momencie i nie potrzeba na to sporo czasu. Przez to w każdej chwili, kiedy tylko dojdziemy do wniosku, że moc naszego silnika nas nie zadowala, możemy udać się do właściwego mechanika, by za pomocą przemiany oprogramowania ją zmienić. Czasami nie trzeba wymieniać całego samochodu, by być usatysfakcjonowanym z jego osiągów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:51:22
Tagi: producenci, zmiany