Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Wybierz sobie dobry samochód nienowy

W teraźniejszych realiach, nie mając pojazdu jesteśmy uziemieni do jednego punktu, głownie w małych miasteczkach, gdzie transport miejski nie posiada dobrze rozwiniętej trasy przewozów.


Auto
Napisał: Allan Ajifo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zainwestuj w auto
Nie każdy może pozwolić sobie na nowy samochód u dilera motoryzacyjnego. Receptą na nieobecność tak sporej gotówki są auta używane! Spraw sobie auto, które już uprzednio miało innego właściciela. Możesz pójść do komisu i tam zapoznać się z ofertą, albo na własną rękę zorientować się w propozycji osób prywatnych, na rozmaitego rodzajach witrynach licytacyjnych.

Czy analizowany materiał nie jest zajmujący? Jeżeli tak sądzisz, kliknij ten odnośnik - zalecam to omówienie, ponieważ przeczytasz tam przyciągające oko teksty.

Zdefiniuj wymagania, pozwoli to skuteczniejsze przeszukiwanie ofert. Gdy zdecydujesz na któreś z przedstawionych wehikułów, umów się na lustrację mechaniczną w zakładzie mechanicznym. Jest to bardzo ważne - pomaga przed niewidocznymi kosztami (przeczytaj na stronie). Masz pewność, że w przyszłości nie będziesz potrzebował wykonać kosztownej naprawy i unikniesz przed niemoralnym sprzedawcą. Trafnie wyszukana strona o motoryzacji pozwoli Ci w szukaniu potrzebnych informacji.

Importowane auta używane
Podstawową dodatnią cechą samochodów zza granicy jest fakt, że są one w lepszej kondycji, są młodsze, mają mały przebieg, są dobrej marki. Ich mniejsze wyczerpanie wynika z powodu lepszego poziomu dróg, a także dlatego, że użytkownicy zagraniczni częściej zmieniają pojazdy na lepsze. Pamiętaj, że po kupnie samochodu musisz je zarejestrować w właściwej instytucji (sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem). Dodatkowo trzeba zarejestrować się w firmie ubezpieczeniowej, w której kupimy właściwy pakiet ubezpieczeń.

To jest bardzo ciekawa problematyka i warto ją poznać bardziej, więc bez zwłoki zobacz szczegóły pod adresem (http://www.benetrucks.pl/pl/trucks/samochody-ciezarowe), który znajduje się tutaj.

Obowiązkowe jest ubezpieczenie OC, czyli Odpowiedzialność Cywilna, Auto Casco jest już dodatkowe i chroni przed odpowiedzialnością za zdarzenia losowe, np. przywłaszczenie czy popsucie auta w zderzeniu ze zwierzyną leśną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 12:54:49
Tagi: samochody, marki, portale, ubezpieczenia