Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Wykładziny do samochodu, a dywaniki - jaka jest między nimi różnica?

Zazwyczaj, w momencie gdy słyszymy o wykładzinach do wnętrza samochodu, stają nam przed oczami nie same wykładziny, lecz dywaniki, które tak naprawdę trochę różnią się od swoich niewątpliwych "braci".


oszczędności
Napisał: Sunset Removals
Na podstawie: http://www.flickr.com


Co jednakże łączy, a co różni od siebie dywaniki oraz wykładziny do samochodu? Co bardziej może się nam opłacić?
Jak niewiarygodnie prosto można się orientować, wykładziny samochodowe Wrocław - (przyciemnianie szyb cena) oraz dywaniki posiadają dokładnie to samo zadanie: ochraniać podłogę naszego samochodu przed wszelkim brudem, który to zwykle nanosimy do jego wnętrza nie w sposób specjalny, jednak po prostu wchodząc do środka. Jak to bardzo dobrze wiemy, w uzależnieniu od pory roku a także stanu podłoża, po jakim chodzimy, do naszego obuwia ma możliwość przyczepić się praktycznie wszystko - wchodząc jednakże do samochodu cały wspominany brud osadza się zaraz na jego spodzie, co siłą rzeczy każe nam zadbać o to, aby ów brud się "nie po rozrastał" a także by zachować podłogę w prawdziwej czystości. I dywaniki i wykładziny posiadają o to zadbać, jednakże pomimo tego zadania oba te przykłady dość mocno się od siebie różnią. Dywaniki do aut jesteśmy zmuszeni zawsze dopasować do modelu posiadanego przez nasze osoby samochodu - jest to o tyle ważne, gdyż każde Auto ma całkiem inaczej ułożoną podłogę, z powodu czego nie każdy dywanik może pasować. Inną rzeczą bywa to, iż dywaniki robi się z różnych materiałów. mata do bagażnika zaś zazwyczaj posiadają dość ograniczony zakres użytych do ich zrobienia materiałów - odróżniają się tylko grubością oraz gęstością materiału.


Jednak ich zaletą jest niewątpliwie kwota no i to, iż zakupujemy ją na metry, mogąc wyciąć z niej wszelakie kształty, dzięki czemu można ją dopasować do dosłownie każdego auta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-27 09:16:52
Tagi: Auto, OC, temat, samochod