Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Jakie ciśnienie powinna mieć myjka ciśnieniowa i do czego możemy ją użyć?

Troska o zachowywanie czystości może objawiać się na różnych poziomach. Dla przykładu jeżeli posiadamy swój dom jednorodzinny z garażem, to dobrym rozwiązaniem mogłoby być kupienie myjki ciśnieniowej.


Istnieją różne myjki, które w zależności od konkretnego modelu mogą być wykorzystane do różnych zadań.


Zazwyczaj myjka (www.sklep.techkar.pl/produkty/czesci-i-akcesoria-do-myjek/osprzet,2,3528) ciśnieniowa jest wykorzystywana do czyszczenia samOChodu, ponieważ za jej pomocą można łatwo usunąć dużą część zabrudzeń. To, czy da się usunąć wszystkie, jest niestety zależne m.in. od tego, jakiego rodzaju jest ciśnienie robocze. Za małe może sprawić, że nie wszystkie brudy będą zlikwidowane, natomiast za duże ciśnienie może (w skrajnych sytuacjach) uszkodzić lakier. Poza tym jeżeli samochód jest niezwykle brudny, może warto jest skorzystać z różnorodnego rodzaju detergentów czy nawet z pianownicy. Jednak czyszczenie samochodu to nie jedyne zadanie, które można by wykonać przy pomocy myjki - www.sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/czesci-myjek-techkar/glowice-pompy-techkar,2,3539 - ciśnieniowej. Do mycia otworów okiennych polecane są myjki parowe, ponieważ nie roznoszą one tyle wody, która mogłaby także spowodować nieco szkody.


myjka
Nim więc kupisz myjkę dokładnie namyśl się, w jakim celu będziesz jej używać. Jeżeli chcesz również czyścić kostkę brukową czy elewację zakup myjkę, która ma regulację ciśnienia. Może ono wynosić od ok. 2 do 7 bar. Jeśli zastanawiasz się, którą myjkę kupić, dobierz tego typu, której producent jest uznawany za renomowanego.


Tego typu podmioty są w branży już od kilku lat oraz posiadają odpowiednie doświadczenie. Zwróć tylko uwagę na konkretne parametry pracy tego narzędzia, ponieważ od tego zależy, do jakich celów będziesz mógł ją wykorzystać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-05-07 16:41:10
Tagi: firm, OC, ciśnienie