Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

W nowoczesnej kuchni sprawdzą się pożyteczne akcesoria do alkoholi

Wszyscy lubimy przyjęcia. Jest to okazja do zgromadzeń, dialogów i momentu relaksu w tym zapracowanym, zabieganym czasie. Każdy człowiek zaczyna zwracać uwagę na detale i wystrzałowe przedmioty, a takim na pewno są coolery do wina.

Alkohol ma możliwość stać cały czas na stole i schładzać się. Nie ma też obawy, że cooler na wino ogrzeje się i przestanie wykonywać swoją misję. Wystarczy wymienić lód, ażeby nieprzerwanie wyśmienicie realizował swoje zadanie i świetnie przy tym wyglądał. Wino w chwili podawania powinno być chłodne, nawet gdy przyjęcie odbywa się na tarasie , a wieczór jest duszny, parny. Wówczas jego chłód jeszcze bardziej docenią goście.Torba na butelkę wina to idealne rozstrzygnięcie, żeby wygodnie i elegancko dostarczyć wino na piknik, grill, albo inne okazje. Torba nada się także jako opakowanie butelki wina, jaka ma być ofiarowana jako podarunek. Dodatkowo torbę można wyposażyć w cooler, co sprawi, że wino będzie od razu miało stosowną temperaturę do podania. Ponadto w coolerze mogą być miejsca na kieliszki, dlatego serwując alkohol także kieliszki będą perfekcyjnie schłodzone.

wino i ser
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coolery do wina skonstruowane z połączenia najlepszej jakości stali szlachetnej wygładzanej na wysoki połysk będą wyglądać bajecznie i elegancko na każdym stoliku. Ów typ coolerów odróżnia minimalistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania. Na dodatek, ażeby być pewnym, że wino ma stosowną temperaturę, jest możliwość użyć osobliwego ciepłomierza.

Kieliszki to nadzwyczaj istotna chociaż często niedoceniana rzecz. Postać kieliszków jest dobierana do odpowiedniego alkoholu. To w nim gromadzą się aromaty wnikające potem do nosa miłośnika win.

Plastikowy bidon chłodzący doskonale spisze się nawet w czasie bardzo upalnych dni. Wewnątrz butelki znajduje się wyjmowany wkład, który trzeba przedtem zmrozić w zamrażarce. Ponieważ wkład wypełniony jest szczególnym żelem, kiedy umieścimy go z powrotem w środku bidonu, będzie on podtrzymywał niską temperaturę picia przez bardzo długi czas. Jest to niezwykle pomysłowa butelka z wbudowanym wkładem chłodzącym, jaki trzyma temperaturę zimnego napoju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-12 20:05:08
Tagi: cooler, kieliszki, wino, alkohol, zamrażarka, torba