Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Jak ogromne pieniądze krążą w Internecie?

Żaden człowiek wręcz nie wyobraża sobie co może kupić za kwotę 3 miliardów dolarów. Gdy ludzie przyzwyczajeni są do pobierania programów komputerowych za darmo, Mark Zuckenberg, właściciel serwisu FB taką kwotę chciał uiścić za pewną aplikację. A jej właściciele odrzucili propozycję.


youtube
Na podstawie: pixabay.com
A co właściwie miało być towarem transakcji? Aplikacja snapchat Polska, jaka kasuje zdjęcia zaraz po ich zamieszczeniu. Brzmi frapująco, prawda? Jeśli dodamy, że portal snapchat Polska zespala w sobie dużą liczbę 100 milionów odbiorców, sprawa stanie się trochę łatwiejsza. Tak, ogromna jest potrzeba sprzedawania swoim użytkownikom różnych promocji. Snapchat Polska to powstały parę wiosen temu komunikator wirtualny, który posiada olbrzymią liczbę użytkowników. Przesyłają one wzajemnie ponad 700 milionów fotek dziennie. Poza zdjęciami snapchat Polska oferuje także możliwość przesyłania pomiędzy użytkownikami plików video i pieniędzy. Program jest dostępny także na telefony komórkowe, dzięki czemu można by korzystać z tego świadczenia w dowolnym miejscu i o każdej godzinie.

Równie ogromną popularność ma w Sieci portal YouTube w Polsce, który wszakże jest trochę bardziej modny niżeli Snapchat Polska. Jak mnóstwo użytkowników rozumie, YouTube w Polsce pozwala na zamieszczanie plików video, którymi mogą być przykładowo obrazy (Ciekawi Cię malarstwo? Zerknij na ofertę dotyczącą edward dwurnik obrazy) filmowe z wakacji, teledyski czy przykładowo filmy dokumentalne - youtuberzy polscy.


YouTube w Polsce pozwala również wystąpić w Sieci różnorodnym posiadającym ciekawą pasję osobom. Serwis daje możliwość zamieszczania tak zwanych kanałów tematycznych, na jakich właściciele pokazują różne informacje. Na YouTube w Polsce znajdziemy zatem kanały dotyczące kosmetyki, przeszłości, filmów, itd..

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-30 10:41:16
Tagi: Internet, zdjęcia, video, Aplikacja