Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

February 2019 archive

Co znaczy licencja Royalty Music Free i o jakich ważnych elementach wskazane jest pamiętać?

Słuchawki
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Licencja royalty music Free jest to pewny typ licencjonowania muzyki, jaki polega na tym, że licencjodawca użycza odbiorcy licencji na zastosowanie konkretnego utworu za pojedynczą opłatą, jaka przedtem zostaje starannie wyznaczona. Jest to tak zwana opłata licencyjna i oprócz uiszczenia tej właśnie opłaty nie należy pokrywać już żadnych innych dodatkowych czy ukrytych kosztów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-20 15:34:24
Tagi: klient, koszt, internecie, licencja, opłata, Konsumentom

Jeżeli nie chcesz narażać się na systematyczny wynajem lawet Szczecin, dokładnie przemyśl zakup samochodu

laweta
Napisał: Jon Collins
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli planujemy zakupienie auta, powinniśmy w pierwszej kolejności przemyśleć przede wszystkim to, czy ma być to samochód nowy, czy używany. To drugie rozwiązanie jest rzecz jasna tańsze i częściej wykorzystywane, jednak wiąże się z drugiej strony również z rozmaitymi zagrożeniami. O czym z całą pewnością warto pamiętać?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-15 00:56:22
Tagi: samochód, Auto, starszy model

Co zrobić, jeżeli marzy się obecnie o sukcesie w świecie piosenki, aby rzeczywiście zaistnieć na dużej scenie show biznesu?

studio nagrań
Na podstawie: pixabay.com
Show biznes daje spore możliwości rozwoju, ale odniesienie sukcesu wcale nie jest takie łatwe, jak niektórym może się wydawać. Poza uzdolnieniami trzeba być również osobą dość przebojową, pracowitą oraz nastawioną na zrealizowanie zamierzonych celów. Co zrobić, gdy zamierza się zaistnieć w świecie piosenki? W pierwszej kolejności należy pamiętać, iż bardzo duże znaczenie posiada praca nad głosem i jego emisją.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-10 00:02:21
Tagi: wokalista, piosenki, talent, możliwości