Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Mamy szansę wypełnić sny o podziwianiu niesamowitych samochodów

Kiedy kochamy patrzeć na auta dużych rozmiarów to musimy się dowiedzieć, gdy ma miejsce impreza Monster Truck w Warszawie. Są na niej prezentowane ogromne samochody, które są w stanie zmiażdżyć normalne osobówki, jak oraz wjeżdżać pod wielkie górki. Człowiek przy takich wozach zdaje się malutki jak mrówka, a zwykłe samochody giną w ich tle.
Monster Truck w Warszawie raduje się wielkim zainteresowaniemferrari
Napisał: جاسم المساهري
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli mimo wszystko lubimy mniejsze wozy, ale takie posiadające ogromną moc, to świetnym prezentem dla nas może się okazać jazda Ferrari. Oczywiście będzie się ona odbywała pod spojrzeniem wyszkolonego kierowcy oraz na odpowiednim torze, nie mniej przeżycia powiązane z posiadaniem tak wspaniałego samochodu, na długo wpadną nam w pamięć oraz staną się silnikiem napędowym do tego, aby w przyszłości sprawić sobie taki wóz.


Jazda samochodem rajdowym ma szansę okazać się niesamowitym przeżyciem

Jeśli uwielbiamy wielkie prędkości podczas jazdy wozem, to bez wątpienia zaciekawi nas jazda samochodem rajdowym, który swoje osiągi ma jeszcze dodatkowo poprawione. Takie przejazdy mamy szansę odbywać po różnych torach, w towarzystwie doświadczonych osób, a szansa rozwinięcia sporych prędkości, na które nie możemy sobie pozwolić na zwykłych drogach spowoduje, że zrozumiemy jak ciężkie jest
samochód rajdowy
Napisał: Grand Parc - Bordeaux, France
Na podstawie: http://www.flickr.com
utrzymanie tak rozpędzonego samochodu oraz jak wiele uwagi oczekuje od kierowcy. Dzisiaj mamy szansę wykupić taką jazdę oraz chociaż przez chwilę poczuć się jak kierowca rajdowy.


Możemy kupić karty podarunkowe na dane wydarzenia

Teraz możemy kupić specjalne karty podarunkowe, dzięki którym spotkanie z tymi pojazdami będzie na wyciągnięcie ręki. Jeśli ktoś od lat marzył, by zobaczyć te wielkie wozy, lub jechać ze znaczną szybkością, to taka karta będzie dla niego wspaniałym podarunkiem, a ponieważ kosztuje na pewno niedużo, to należy w ten sposób wypełniać sny bliskich nam ludzi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-10 00:41:28
Tagi: impreza, kierowca, napęd, prędkość