Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Czym jest iluzja? Czy można w Polsce wynająć profesjonalnego iluzjonistę?

Iluzja zaklasyfikowana jest do sztuki estradowej, a jej środki kreacji artystycznej tworzone są w oparciu o umiejętności tworzenia zjawisk pozornie sprzecznych z prawami fizyki. Udaje się to dzięki użyciu różnorodnych sposobów żeby odwrócić uwagę widzów od optymalnych działań artysty.
telefony


smartfon
Napisał: Mig Gilbert
Na podstawie: http://www.flickr.com


Reprezentantami tego rodzaju sztuki są jak najbardziej iluzjoniści, lecz również mentaliści, chociaż w języku potocznym często tego typu osoby określa się magikami Pełna oferta na . historia sztuki iluzji sięga dawnych czasów, jeszcze przed naszą erą, bo już w Starożytnym Egipcie znane były różne sztuczki, jak tego rodzaju z trzema piłkami i kubeczkami. Co interesujące w średniowieczu iluzjoniści posądzani byli o kontakt z siłami nadprzyrodzonymi, lecz co się dziwić, kiedy ktoś pierwszy raz zobaczył coś, czego nigdy nie widział, czego nie mógł sobie wyobrazić.


W Polsce również mamy sporą grupę iluzjonistów, jakich możemy wynająć na różne imprezy, spotkania i podobne wydarzenia. Jak iluzjonista Kraków to bardzo dobre miejsce, by postarać się o tego typu człowieka, który potrafi czarować oraz robić sztuczki. To z pewnością wzbogaci każdą imprezę, a co ważne polski iluzjonista polski iluzjonista w niczym nie ustępuje zagranicznym, tak więc nie powinniśmy się obawiać, że będzie niski poziom przedstawienia.


Iluzjoniści swój sukces opierają na zaskoczeniu i zadziwieniu widza, tak więc najbardziej ważne, ażeby zachować sekret zrobienia danego triku.
Nie powinien on być znany publiczności, więc nie powinno dziwić, iż zawodowi iluzjoniści nie ujawniają sekretów swoich sztuczek. Dobrze wynająć iluzjonistę na imprezę, którą organizujemy, urodziny albo imieniny, to na pewno zaskoczy i zachwyci gości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-17 08:42:31
Tagi: historia, wydarzenie, raj