Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Wyprawka dla twojego malucha ma być świetnej klasy, zatroszcz się o optymalne akcesoria

Narodziny maluszka są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdej rodziny, zatem ciężko się dziwić, że świeżo upieczeni rodzice starają się jak najlepiej przyszykować na nadejście tej chwili. Naturalnie wspomniane przygotowania w ogromnej mierze opierają się na zakupach wyprawki dla najmłodszego członka rodziny. Warto odpowiednio przygotować się do sprawunków, by nabyć produkty przydatne, jak również wyróżniające się doskonałą jakością.

Dziecko musi mieć komfortowe łóżeczko
Fotelik do samochodu
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pierwszą rzeczą, jaką na ogół nabywa się dla maluszka, jest łóżeczko. Dziecko powinno posiadać komfortowe i bezpieczne posłanie, na którym będzie mogło wypoczywać i bawić się w pierwszych miesiącach życia. Naturalnie łóżeczko powinno okazać się porządne i pewne, wyposażone w zabezpieczenia chroniące maluszka przed upadkiem. Nie można zapomnieć też o pozostałych ważnych przedmiotach, jakimi niewątpliwie będą materacyk i pościel do łóżeczek - klik!. Pościel dla dziecka powinna zostać wykonana z naturalnej, przewiewnej tkaniny, miłej w dotyku oraz pozbawionej naszywanych ozdób czy kokard, które potrafią stanowić dla dziecka zagrożenie.

Zatroszcz się również o inne akcesoria
Rodziny, które posiadają samochód oraz będą w nim wozić maluszka, muszą kupić bezpieczny fotelik samochodowy. Fotelik musi zostać dopasowany do wagi dziecka, najlepiej gdy pochodzi od zaufanej oraz dobrej marki. W wypadku jeśli nabywa się fotelik, warto sięgnąć też po akcesoria dla fotelików. Przydatny będzie chociażby pokrowiec, który zabezpiecza tkaninę przed zniszczeniem lub folia przeciwdeszczowa, którą nakrywa się fotelik (więcej w sklepie 2o2), gdy niesie się go z wozu do domu.

Nie wszystko jest potrzebne
Świeżo upieczeni rodzice zazwyczaj wpadają w zakupowy amok, myśląc, że dziecku potrzeba dosłownie każdej rzeczy. Niemały udział w tym mają sprzedawcy w salonach, którzy utwierdzają klientów w przekonaniu, że wszystko okaże się potrzebne dla malucha.

Tymczasem bez licznych gadżetów można się z powodzeniem obejść i znacznie oszczędzić na zakupach dla malucha. Idealnym pomysłem okaże się rozmowa z przyjaciółmi, którzy już są rodzicami, z pewnością doradzą, co naprawdę przyda się w dziecięcym pokoiku oraz jakie przedmioty dla nowego członka rodziny warto zakupić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-17 09:11:30
Tagi: mieszkania, samochód, rodzina, przedmioty, sklepach, wóz