Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Teraźniejsze wróżbitki, wypełniają pola nieporadności dzisiejszego człowieka

Czym tak doprawdy są zaklęcia? Tak w istocie wyczerpującej definicji czarów nie ma. W każdych zaklęciach chodzi o przetransformowanie jednej energii w inną. Mogą być czary na miłość, zaklęcia na powodzenie i na pomyślność, magia pieniężna, rytuały oczyszczające, magia ochraniająca czy chociażby magia uzdrawiająca.

wróżka
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak wiemy, spora część dolegliwości spowodowana jest nie tylko niewłaściwym jedzeniem, skażeniem środowiska czy udoskonalanym pożywieniem. Wiele schorzeń wywołana jest również przez złe myślenie, przygnębiające emocje takie jak zawiść, nieżyczliwość. Stres jak również uczucie strachu i poczucie niezadowolenia osłabiają naszą odporność - sprawdź najlepsza tarocistka w Cieszynie.

Dobra wróżka w Cieszynie Dopóki, więc nie wyleczymy ciała fizycznego, nie naprawimy psychiki możemy dopomóc sobie magicznymi działaniami wpływającymi na naszą podświadomość. Szeptunka Cieszyn może zająć się odcinaniem i odczarowywaniem, między innymi schorzeń. Może dodać nam koniecznej energii, wzmocnić odpowiednim żywiołem czy po prostu dopomoże odciąć się od energetycznych źródeł naszych dolegliwości. Dobra wróżka, ma nieprostą rolę. Przydarza się bowiem, że do szeptunki przychodzą osoby, którym nie sposób jest pomóc tylko samym wróżeniem . Pojawiają się osoby proszące o rozwiązanie problemu "innym" sposobem.Profesjonalny tarot w Cieszynie
Przychodzą do zaklinaczki aby ta, w dosłownym tego słowa znaczeniu, „zaczarowała” lub „odczarowała” czyjąś fortunę. Kiedy w życiu nie jest coś po naszej myśli, tak jakbyśmy chcieli, dobra wróżka Cieszyn może zasugerować różne drogi, potem zapyta tarota, które z nich i jakie przyniosą konsekwencje. Tarot Cieszyn ) to pomocna kabała, która udzieli nam rady, jak przyciągnąć szczęście i pozytywną energię. Nierzadko wokół nas jest sporo blokujących energii, mamy w sobie odłożone złe uczucia, które nie pozwalają nam pójść do przodu . Może warto wtedy leciutko odczarować swoje przeznaczenie i przyciągnąć do niego pozytywną energię. Tak rzeczywiście czasem wystarczy czegoś bardzo mocno potrzebować, odpowiednio się na tym skupić i już.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-20 08:34:31
Tagi: magia, Energia, stres, uczucia