Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Portale randkowe mające największą ilość użytkowników

Zdarza się tak, że ciężko znaleźć tą drugą połówkę. Jesteśmy albo „świeżakami”, którzy nie mieli jeszcze nikogo, albo rozstaliśmy się po długim związku i ciężko nam się przełamać. Wszystkie osoby z tego typu historią bywa określana mianem singla i dla tych właśnie osób zrobiono portale randkowe. W sieci są specjalne portale dla singli, bo bywa i tak, że i osoby będące w związkach mogą zapisać się na portale randkowe.
randka
Napisał: Eleazar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak portal dla singli jak nazewnictwo wskazuje preferuje te osoby, które żyją w pojedynkę. Dzięki takim portalom można nareszcie odszukać swą drugą połówkę. Pamiętajmy jednak by zanim będziemy układać sobie całe życie z osobą, którą poznaliśmy w Internecie, najpierw spotkać się z nią w rzeczywistości.Nie trzeba od razu planować wspólnych wakacji w Hiszpanii, powinniśmy umówić się w jakimś neutralnym miejscu i sprawdzić, czy jest to, ta sama osoba, za którą podaje się w Internecie. Portal dla singli może być również świetnym pomysłem dla tych osób, które bywają bardzo nieśmiałe. Stawianie pierwszych kroków w sieci, żeby nawiązać nowe znajomości jest w obecnych czasach czymś całkiem zwyczajnym.

Kiedy jesteś sam, po prostu idź na randkę

Wiele osób, które funkcjonują w pojedynkę myśli, że tak musi być już na zawsze, że pewnie nic się nie zmieni, bo jak mają spotkać tego wymarzonego partnera?

W obecnych czasach żyjemy w ciągłym biegu i trudno znaleźć chwilę, by wypatrywać na ulicy osoby, z którą można byłoby porozmawiać, zresztą, kto dziś ma na to czas? Dlatego stworzono różnego typu udogodnienia np. portal dla singli. To opcja zrobienia własnego profilu na portalu, który daje możliwość poznania nowych ludzi, pozwala nam samym pokazać się i przekazać, że chcemy kogoś poznać.

na randce
Napisał: kevindooley
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Przez zarejestrowanie się na takim portalu otrzymujemy realne szanse na odnalezienie swojej drugiej połowy. Oczywiście nie musi się to stać natychmiast, ale jeżeli wykażemy się, choć śladową ilością cierpliwości, to na sto procent znajdziemy kogoś wartego naszej uwagi. Jest wiele par, które poznały się dzięki największym portalom randkowym.

Dlatego zamiast siedzieć z nosem spuszczonym na kwintę i płakać do poduszki powinniśmy znaleźć portal randkowy i zarejestrować się, wtedy miłość o wiele prędzej zastuka do naszych drzwi. Czekanie i wiara w amorka z łukiem raczej nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Warto wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać chociażby drogą internetową kogoś na stałe lub kogoś z kim można zacząć się spotykać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-08 21:27:38
Tagi: Internet, single, portal