Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

W jaki sposób zrobić świetną imprezę? Zacznij od zaproszenia!

Niekiedy dzieje się, iż wybieramy się na jakiś ślub, wesele czy nawet na urodziny i mimo że znamy ową osobę od lat, mamy wątpliwości powiązane z tym, który prezent kupić tej osobie, czy to, co planujemy nabyć będzie się jej podobało czy będziemy umieli utrafić w jej gusta.

zaproszenia
Napisał: Emily Cox
Na podstawie: http://www.flickr.com
To czy ktoś będzie zadowolony z naszego podarku z okazji danej uroczystości, w rzeczywistości wcale nie zależy od tego, czy ten prezent będzie nas kosztował sto czy też trzysta złotych. Czasami możemy komuś podarować prezent za nieduże pieniądze, wystarczające jest, że będziemy dobrze znali ową osobę czy będziemy mieli fajny pomysł na to, w jaki sposób ma prezentować się całe przyjęcie.

Jeśli chcemy zrobić komuś niespodziankę i wymyśliliśmy doskonały plan na na ten przykład urodzinki, to dobrze jest początkowo kupić zaproszenia urodzinowe dla chłopaka. Im prędzej roześlemy takowe zaproszenia, tym lepiej. Miejmy też kilka możliwości przebiegu imprezy, ponieważ na przykład chcielibyśmy zaplanować imprezę w plenerze, ale powinno się także brać pod uwagę to, że może odmienić się aura i wycieczka w plener albo ognisko plus zabawa na świeżym powietrzu nie odbędzie się, ponieważ cały czas pada deszcz albo jest zimno.

Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
Napisał: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl
Miejmy na uwadze również, żeby na takowym zaproszeniu znalazło się miejsce jak również godzina, na jaką ma się stawić nasz jubilat. Jeżeli nasza niespodzianka powinna wypalić, to nie umieszczajmy za wielu informacji, tak aby to, co dla niego przygotowaliśmy, rzeczywiście go zaskoczyło. Zależnie od imprezy czy uroczystości takowy plan zabaw jak również same wzory zaproszeń, muszą mieć różną formę. Gdy bierzemy ślub papeteria weselna i zechcemy, żeby nasi bliscy przyjaciele wybrali się z nami na wieczór kawalerski, to pamiętajmy o tym, aby zaproszenia na wieczór kawalerski informowały naszych zaproszonych, w szczególności w którym miejscu powinniśmy się spotkać, o której godzinie rozpoczyna się nasz wieczór jak również czy powinniśmy się na ten przykład przebrać, ponieważ organizujemy imprezę w stylu lat osiemdziesiątych, albo też będzie to wieczór hippisowski itp. Postarajmy się uczynić tak, ażeby już samo zaproszenie, które ktoś od nas dostanie, okazało się na tyle interesujące i oryginalne, ażeby zaproszeni przyjechali na imprezę z jeszcze większą radością.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-29 12:45:45