Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Legnica, miejscowość ogromnych szans, z odważnymi projektami na przyszłość

Legnica to wyjątkowe i urokliwe miasto. Dobre miejsce do życia miejscowej ludności z interesującą propozycją dla turystów. Ciągle wzrastająca, ciekawa oferta kulturalna, wielokierunkowa baza szkolnictwa wyższego. Atrakcyjna propozycja biznesowa a także atrakcyjność oferty inwestycyjnej, czyni z miasta, jedno z ciekawszych ośrodków na planie Dolnego Śląska.

Niewątpliwie motorem dobrej legnickiej koniunktury, a równocześnie oczkiem w głowie legnickiego samorządu, jest Legnicka SSE. Od początku, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, miała kusić przyszłych inwestorów i taką też pełni funkcję po dzień dzisiejszy. Legnica to miejsce, które trzeba obejrzeć z bliska, poznać jego przebogatą przeszłość.Hotel Pałacyk w Legnicy
Napisał: Hotel Pałacyk
Na podstawie: hotelpalacyk.pl
Legnica położona na skrzyżowaniu dróg, łączy od zarania dziejów Wschód z Zachodem, Północ z Południem. Wszystkie te zalety Legnicy mają doskonałe odwzorowanie w motcie reklamującym miasto - „Legnica, z nią zawsze po drodze”. Legnica to miasto przepełnione zielenią, należące do Krajowej Sieci Zdrowych Miast Polskich. Znajduje się na Szlaku Odry, jednego z siedmiu zielonych szlaków rowerowych w kraju.

Na pewno posłuży Ci kluczowa witryna (http://www.nagrobne.pl/index.php/galanteria/) z detalami, które dotyczą opisanego tu tematu. Nie czekaj więc i kliknij w podany niżej link.Prężnie rozwija rekreacja w Legnicy. Co za tym idzie, w Legnicy dobrze rozwinięta jest infrastruktura turystyczna, a w szczególności baza noclegowa - pokoje w Legnicy, hotele itp. Miejsc noclegowych w Legnicy przybywa i polaryzuje się w temacie luksusu. Coraz więcej buduje się drogich hoteli. () Oferta noclegowa proponuje gościom również szeroko pojęty relaks, w formie wellness oraz różnych sposobów rekreacji i rozrywki.
Legnica
Napisał: Serge Bystro
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tą metodą nawet najbardziej kapryśni turyści odnajdą idealne miejsce noclegowe dla siebie. W wielu miejscach spotkamy dużą ilość zielonych miejsc. Najwspanialszym terenem wypoczynku wśród zieleni jest leżący w centrum miasta, Park Miejski. W Parku Miejskim znajduje się charakterystyczny, historyczny budynek legnickiej Palmiarni. Od początku utworzenia, kryje w swych wnętrzach ciekawe rarytasy zamorskiej roślinności, m.in.

Skoro jesteś pewien, że opisywany wątek okazał się dla Ciebie interesujący, to sprawdź, że również praktyczna propozycja (http://www.patyczki-myjak.pl/wyroby-drewniane-ekologiczna-alternatywa-dla-szkodliwego-plastiku/) zawiera nie mniej ważne wiadomości - wejdź tu.

palmy, bananowce i figowce.

Niektóre z nich dochodzą nawet do 12-metrów. Palmiarnia w Legnicy jest pięknie wpasowana w tak samo prześliczny gaj palmowy. Palmiarnia w Legnicy jest wspaniałym miejscem relaksu, sprzyjającym rodzinnym spacerom. Miejscem aktywnej rekreacji mieszkańców Legnicy, jest kompleks Parku Gdańskiego a także kompleks kąpieliska Kormoran.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-14 08:13:06
Tagi: turystyka, zieleń, mapie, historię, piękny