Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Czy zastanawialiśmy się jak opublikować ebooka? Zobacz jakie mamy pomysły

Książki elektroniczne uzyskują ciągle więcej zwolenników

Jeszcze niedawno pragnąc przeczytać jakąś książkę, trzeba było ją zakupić, albo pożyczyć z biblioteki. Gdy okazywała się być gruba oraz rzeczywiście sporo ważąca, to musieliśmy zrezygnować z zabierania jej w podróże, nie dążąc do tego aby dźwigać ten ciężaru.

Obecnie rozkwit techniki sprawił, że możemy wykorzystywać z ebooków, a zatem książek elektronicznych, wgrywanych na niewielkie i lekkie urządzenie. Takie książki są przeważnie tanie, a od czasu do czasu także możemy je pozyskać za darmo, co
książka
Napisał: The Orl
Na podstawie: http://www.flickr.com
sprawia, że mamy szansę przeczytać znacznie więcej książek. Do tego na takim urządzeniu możemy wgrać ich naprawdę dużo, zatem nawet w długiej podróży, będziemy mieli gwarancję, że nie zabraknie nam niczego do przeczytania oraz będziemy mogli spędzać czas w ulubiony sposób.Czy namyślaliśmy się jak wydać ebooka?

Jeżeli pragniemy stworzyć książkę i pragniemy, aby dotarła ona do sporej grupy czytelników, to trzeba się zastanowić nad tym jak wydać ebooka - sprawdź tutaj.

W internecie jest sporo informacji na ten temat, ale również wydawnictwa zajmujące się wydawaniem tych książek ochoczo odpowiedzą nam na to pytanie. Co więcej najczęściej dzieje się tak, że konkretna książka jest wypuszczana jako tradycyjna oraz jako ebook, a wydawnictwa samodzielnie się tym zajmują, przez co obydwie wersje w identycznym momencie mają szansę trafić do rąk czytelników - zobacz informacje tu. Warto się dowiedzieć takich rzeczy, bo wtedy bardziej będziemy ich świadomi, jeśli trafią w nasze ręce.

Ebooki to interesujące rozwiązanie

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że do ebooków przekonało się znacznie więcej osób, przede wszystkim z tego powodu że samodzielny czytnik jest mały i lekki, zatem właściwie wciąż możemy go mieć przy sobie. To daje nam szansę zabrania ze sobą w podróż tak wielu książek ile jedynie pragniemy, nie zamartwiając się równocześnie, że braknie nam miejsca w torbie, albo że będzie ona nazbyt masywna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-15 18:19:01
Tagi: czytnik, podróż, technologia, książki, wydawnictwa, technika