Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Pora zimowa nie jest taka zła, jak się o niej mówi. Jesteśmy w stanie wtedy rzeczywiście odpowiednio zaplanować czas

Zimowa pora wcale nie jest taka beznadziejna, strach ma wielkie oczy. Ma ona wiele atutów, o których warto wspomnieć. Pomoże to nam ją przeżyć, a także cieszyć z niej, jakby wbrew zasadzie, że tylko dzieci radują się na jej przyjście. Co prawda, wiele przyjemności podczas zimy, to te, które dotyczą naszego dzieciństwa, bo w dorosłym życiu to już wiadomo: utrudnienia na drogach, poranne skrobanie szyb, zimno i zaspy.

sporty zimowe
Napisał: Gavin Craigie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez względu na wszystko, mamy szansę pozytywnie przywitać zimę. Jest kilka sposobów.

Niezbyt odkrywczym będzie propozycja uprawiania sportów zimowych, jak jeżdżenie na nartach czy jeżdżenie na desce, ale warto o tym pomyśleć. To naprawdę wspaniały sposób, na ciekawe spędzenie zimowego czasu i jednocześnie recepta na pozostanie aktywnym. Jazda na nartach czy na snowboardzie jest łatwiejsza niż się wydaje. Wystarczy spróbować, żeby samemu się przekonać. Na pewno wśród naszych znajomych znajdziemy takich którzy uprawiają te sporty, więc może warto wyjechać z nimi na stok i spróbować. Jeśli jednak nie mamy takich możliwości to nic straconego, gdyż możemy skorzystać ze specjalnych kursów. To naprawdę dobry sposób na szybkie nauczenie się tych sportów.

Nie chcemy się uczyć jeździć na nartach czy na snowboardzie? Jeśli nie, to powinniśmy jak najczęściej bawić się zimową porą. Możliwości jest mnóstwo, nie sposób wszystkich wymienić.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeżeli tak, to śmiało przekonaj się, co jest w ofercie fotograf architektury, która tyczy się tej samej kwestii.

Lepienie bałwana to zabawa, którą każdy z nas pamięta z dziecinnych lat. Najlepiej zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, wtedy czerpiemy z tego największą radość.

narty
Napisał: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Tworzenie lodowego domku to także nietuzinkowy, acz bardziej ambitny plan. Wielbiciele przygód koniecznie powinni spróbować. Wspaniałą zabawę zapewni kulig. Nie myśl jednak, że z tego powodu musisz gdzieś wyjeżdżać z miasta. Jego organizacja może się odbyć w miejscu swojego zamieszkania na przykład w Warszawie - .

Jeśliżadna z propozycji nie przypadła ci do gustu to istnieje jeszcze jeden, bardziej przystępny sposób. Po prostu obserwuj szykujący się do zimowego snu świat i uwieczniaj go na zdjęciach. Zimowe wycieczki z aparatem fotograficznym lub z telefonem komórkowym wyposażonym w aparat (to teraz standardowa funkcja), obserwowanie natury zimą i fotografowanie, to naprawdę wspaniały pomysł, że miło spędzić ten czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2021-11-21 10:13:32
Tagi: narty, snowboard, kulig