Moto & You

Poznaj świat motoryzacji

Powozisz autem ciężarowym? Uchroń się przed kolizją

Żeby móc kierować samochodem wielotonowym, trzeba być bardzo profesjonalnym kierowcą. Trzeba zyskać specjalne prawo jazdy, oraz przebyć szereg szkoleń, aby móc prowadzić tir z naczepą.


Lecz nawet najmocniej sprawny kierowca, może napotkać na swojej długiej drodze spore kłopoty natury technicznej. Co zrobić, kiedy twój pojazd nie chce ruszyć w środku nocy na odludziu?


serwis mobilny TIR


Jeśli w trasie potrzebna będzie pomoc drogowa tir nie jest rodzajem pojazdu, który zostanie uratowany przez standardowy organ. Dlatego należy dowiedzieć się prędzej, gdzie możesz postarać się o holowanie Tir (naprawa samochodów ciężarowych daf) jest pojazdem sporych gabarytów, zwłaszcza jeżeli podróżuje z naczepą, toteż tutaj pomoże tylko wykwalifikowana firma (autotruckservice.eu). Całe szczęście obecnie powstało wiele międzynarodowych kompanii, które na trasach całej Europy pomagają szoferom samochodów ciężarowych będących w potrzebie. Można do nich zadzwonić z aparatu komórkowego, posiadają tak wiele oddziałów, że nie istotne gdzie jesteśmy, powinni do nas dojechać z odsieczą.


Jak jednak porozumieć się z firmą tego typu? Jeśli wiesz, że przydatną może być dla ciebie pomoc drogowa tir z kolei jest środkiem transportu, którym przeważnie się poruszasz, skontaktuj się z nimi! W sieci znajdziesz wiele firm tego typu. Wystarczy że wybierzesz którąś z nich i porozumiesz się z przedstawicielem. On podpisze z tobą kontrakt, w rodzaju ubezpieczenia. Opłacasz rocznie niedużą składkę, a w zamian otrzymujesz gwarancję pomocy, nie istotne czy potrzebna będzie drobna naprawa czy holowanie tir twój na pewno zostanie przywrócony do działania.


Posada przy powożeniu tira może być bardzo ciekawa, szczególnie jeśli polega na przenoszeniu towarów do odległych krajów. Jednak nie ma nic gorszego, niż pojazd psujący się w czasie drogi, zwłaszcza ten dużych rozmiarów. Dlatego warto znaleźć firmę, oferującą pomoc drogową tirom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-05 16:02:36

Nasza wyszukiwarka

Przeczytaj nowe wpisy

Kategorie serwisu

Archiwum

Ciekawe wpisy